- Reklama -

- Reklama -

Uszkodzili plac zabaw, szuka ich policja

- Reklama -

Policjanci prowadzą dochodzenie w sprawie uszkodzeniu nowo położonej nawierzchni na placu zabaw. Do uszkodzenia doszło wczoraj pomiędzy godziną 19:30 a 21:00. Straty wyniosły kilkanaście tysięcy złotych. Osoby, które widziały zdarzenie lub mają wiedzę na temat sprawców prosimy o kontakt pod nr tel. (84) 686-82-10. Policja zapewnia anonimowość!

  Wczoraj w godzinach wieczornych dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu nowo położonej nawierzchni poliuretanowej na placu zabaw na ul. Okulickiego w Biłgoraju. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do uszkodzenia nawierzchni doszło wczoraj pomiędzy godziną 19:30 a 21:00. Straty wyniosły kilkanaście tysięcy złotych.

urząd MArszałkowski projekt

Brak poszanowania dla mienia, które ma przecież służyć dzieciom i młodzieży naszego miasta jest niezrozumiałe. Policja prowadzi czynności celem ustalenia sprawców przestępstwa. Za niszczenie mienia lub uszkadzanie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.Osoby, które widziały zdarzenie lub mają wiedzę na temat sprawców prosimy o kontakt pod nr tel. (84) 686-82-10.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.