Paramedica

Urząd otwarty w soboty?

 
Większość mieszkańców, aby załatwić sprawę w Urzędzie Miasta Biłgoraj musi brać dzień urlopu. Jest propozycja, aby urząd był otwarty również w soboty.

Z propozycja taką wyszedł radny Rady Miasta Biłgoraj Tomasz Bednarz. Zaproponował on wprowadzenie obsługi mieszkańców Biłgoraja w Sali Obsługi w soboty w godzinach 8.00-12.00.

Jak twierdzi radny, praca Urzędu musi być dostosowana do systemu pracy mieszkańców Biłgoraja. Godziny pracy Urzędu w tej chwili są bardzo często tożsame z godzinami pracy mieszkańców, a co za tym idzie, nie mają oni możliwości załatwienia istotnych spraw. – Wprowadzenie „obywatelskiej soboty” na pewno ułatwiłoby życie mieszkańcom i polepszyłoby wizerunek samego Urzędu Miasta – twierdzi radny.

O tym, jaki będzie efekt końcowy tej sprawy, poinformujemy Państwa na łamach NOWej. Obecnie miejscy urzędnicy pracują w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godzinach 7.30-15.30 oraz we wtorki od 8.00 do 16.00.

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Fala mówi

    Czy Pan Tomasz otworzy również powiatowy urząd pracy? A może w niedziele? JA to bym chciał żeby sesja była wieczorem w sobotę! Bo wtedy mam czas mógłbym różne durnoty z sesji pooglądać. Stąd też propozycja NIECH SESJE ODBYWAJĄ SIĘ WIECZOREM W SOBOTĘ! przy piwku pooglądam złote myśli!

    1. Ala mówi

      Fala, dokładnie 😀 ha ha

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.