- Reklama -

- Reklama -

Uroczyste pożegnanie asp. sztab. Kazimiery Szaganiec w PSP Biłgoraj

W piątek 31 lipca 2020 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju odbyło się uroczyste pożegnanie odchodzącej ze służby na zaopatrzenie emerytalne asp. sztab. Kazimiery Szaganiec.

- Reklama -

– Serdecznie dziękujemy Pani aspirant za wszystkie lata pracy i służby, życzymy wielu chwil radości podczas „odpoczynku”, dni wypełnionych spokojem i dostatkiem, tygodni i miesięcy na spełnianie planów i marzeń, i wielu lat w jak najlepszym zdrowiu – czytamy na stronie internetowej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.

- Reklama -

Asp. sztab. Kazimiera Szaganiec związana była z tutejszą komendą od listopada 1985 r. Początkowo pracowała na pół etatu na stanowisku starszego księgowego, po 4 miesiącach, tj. od 1 marca 1986 r., już na pełen etat na stanowisku inspektora ds. finansowo-materiałowych. Po kolejnych 9 latach pracy związanej z finansami i kwatermistrzostwem, tj. od lutego 1995 r., została przeniesiona na stanowisko starszego inspektora w komórce organizacyjnej. Następna ważna data w karierze zawodowej to 31.12.1998 r., wówczas zdecydowała się po 13 latach pracy jako cywil na rozpoczęcie służby w PSP. Pierwsze stanowisko strażackie to oczywiście stażysta w służbie przygotowawczej. W 2003 r. ukończyła Zaoczne Studium Aspirantów PSP w Krakowie, uzyskując stopień młodszego aspiranta.
Z dniem 31 lipca 2020 r. po prawie 35 latach pracy w Komendzie, w tym 22 latach służby zdecydowała o zakończeniu służby w PSP i przejściu na zaopatrzenie emerytalne.

red. /KP PSP w Biłgoraju.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.