- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

UKRADLI AUTOMAT DO GIER I PORZUCILI W LESIE

Czterej młodzi mężczyźni w wieku 16-19 lat z gm. Tereszpol ukradli automat do gier zręcznościowych z przysklepowej budki, który wynieśli i następnie porzucili go nieopodal w lesie. Nastolatkowie wcześniej jednak włamali się do maszyny i ukradli ok. 1,500 zł. Chwilę po zdarzeniu zostali ustaleni i zatrzymani. Pełnoletni odpowiedzą przed Sądem Karnym, nieletni z kolei przed Sądem Rodzinnym. Za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Wczorajszej nocy w gminie Tereszpol czterech młodych mężczyzn włamało się do przysklepowego pomieszczenia, w którym znajdował się automat do gier. Sprawcy wynieśli maszynę na zewnątrz, a następnie po przejściu kilkuset metrów w pobliże lasu porzucili automat. Wcześniej jednak włamali się do niego i ukradli pieniądze w wysokości ponad 1,5 tys. zł. Uszkadzając przy tym automat spowodowali kolejne straty, na które narazili właściciela maszyny. Funkcjonariusze chwilę po zdarzeniu ustalili i zatrzymali odpowiedzialnych za przestępstwo sprawców. Okazali się nimi czterej młodzi ludzie, w wieku 16-19 lat z gm. Tereszpol.

- Reklama -

Łączne straty na jakie narazili poszkodowanego właściciela sięgają 4 tys. zł. Dwóm dorosłym sprawcom za kradzież z włamaniem grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Dwaj nieletni odpowiedzą przed sądem dla nieletnich.

KWP LUBLIN

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.