- Reklama -

Ukradł 600 litrów paliwa

38-letni mieszkaniec gminy Zwierzyniec odpowie przed sądem za kradzież 600 litrów paliwa. Kradł je razem z kolegą od czerwca br. z maszyn budowlanych. Został zatrzymany w bezpośrednim pościgu. Zatrzymanie drugiego mężczyzny to kwestia czasu. 38-latek dzisiaj usłyszy prokuratorskie zarzuty. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W nocy z 24 na 25 lipca policjanci Wydziału Kryminalnego biłgorajskiej komendy zatrzymali na gorącym uczynku kradzieży 38-letniego mieszkańca gminy Zwierzyniec. Mężczyzna wpadł gdy z maszyn budowlanych w rejonie miejscowości Wola Duża kradł olej napędowy. 38-latek podjął próbę ucieczki wbiegając w pobliski las. Po trwającym ponad kilometr pieszym pościgu mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Jak ustalili policjanci mężczyzna w przeszłości był już karany za kradzieże.

- Reklama -

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 38 latek na miejsce kradzieży przyjechał z kolegą, z którym od czerwca br z maszyn drogowych kradł paliwo. Łupem złodziei padło 600 litrów paliwa. Zatrzymanie drugiego mężczyzn to kwestia czasu. 38-latek dzisiaj usłyszy prokuratorskie zarzuty. Mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

JK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.