- Reklama -

- Reklama -

UKRADŁ ZŁOM I CHCIAŁ PRZEKUPIĆ POLICJANTÓW

Policjanci biłgorajskiej komendy zatrzymali 48-letniego obywatela Ukrainy po tym, jak z punktu skupu złomu chciał ukraść części samochodowe, wyrzucając je przez ogrodzenie. Mężczyzna wpadł w ręce mundurowych po krótkim pościgu. Z kolei na komendzie w zamian za uwolnienie chciał przekupić policjantów łapówką. Teraz za swoje przewinienia odpowie przed sądem.
48-letni obywatel Ukrainy pojawił się na jednym ze skupów złomu w Biłgoraju. Po dokonaniu tam zakupów przechadzał się jeszcze po terenie skupu. Pod pretekstem dalszej kontynuacji zakupów chodził po placu i sądząc, że nikt go nie obserwuje, przerzucał przez płot części samochodowe.
48-latek został zauważony przez właściciela firmy, który wezwał na miejsce policję. Mężczyzna zaczął uciekać, a w pogoń za nim ruszyli mundurowi. Chwilę później dopadli go i zabrali na komendę. Okazało się, że wartość części, które chciał ukraść, szacowana jest na około 1 tys. zł. Ponadto w zamian za uwolnienie zaproponował policjantom łapówkę, wyciągając sporą kwotę.
Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie. Wkrótce odpowie za usiłowanie kradzieży oraz wręczenie korzyści majątkowej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.