- Reklama -

- Reklama -

To UFO, czy impreza u szwagra? (foto, video)

Ktoś z powiatu biłgorajskiego pomoże? Ciekawą wiadomość dostaliśmy od mieszkańca pobliskiego Szczebrzeszyna. Uwaga: - Na polach w okolicach Szczebrzeszyna pojawił się dziwny obraz. Widać tylko, że zboże miejscami rośnie szybciej i ma bardzo intensywny, zielony kolor - pokazuje czytelnik. Przekazujemy pytanie mieszkańcom Ziemi Biłgorajskiej. To UFO? Obca cywilizacja? A może ktoś z powiatu biłgorajskiego wracał do domu ... od szwagra, lub po weekendzie? .

- Reklama -

– Dziwny obraz na polach w okolicach Szczebrzeszyna, przypadkowo zarejestrował dron. Z powierzchni ziemi jest on nieczytelny. Widać tylko, że zboże miejscami rośnie szybciej i ma bardzo intensywny, zielony kolor. W pozostałej części pola, a właściwie dwóch sąsiednich pól, zboże jest mniej wyrośnięte i wypłowiałe. Użyliśmy drona po raz drugi. Zielone pasy o szerokości ok 80 cm tworzą dziwny rysunek, jakby piktogram. Zawiera on różnej wielkości koła. Ramy tego osobliwego obrazu stanowią miedze z kwitnącą tarniną. Całość ma długość 550 metrów i powierzchnię około 3 ha. Pokazujemy ten obraz z wysokości ok 50 metrów z nadzieją, że ktoś pomoże w rozwikłaniu zagadki jego pochodzenia – napisał do nas mieszkaniec.

- Reklama -

 

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Bochater mówi

    Ja wiem, ja wiem…, ale nie powiem 🙂

  2. Anonim mówi

    To pilot F16 z bazy Lotnictwa NATO w Tereszpolu sikał w czasie akrobacji, a że dobrze ich tam karmią, to i mocznik uzyznil glebę, od Bodaczowa do Szczebrzeszyna

  3. Anonim mówi

    Głupi narodzie, to poprostu zboże rośnie w nierównie.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.