- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Udany start zawodników Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki w Płocku

W sobotę 26 marca br. w Płocku odbył się I turniej ligi Traditional Karate Games. Zawody te składają się z dwóch turniejów, w których zawodnicy zbierają punkty do klasyfikacji generalnej całego cyklu.

- Reklama -

Liga została zorganizowana przez Klub Karate Tradycyjnego Płock przy współpracy z Klubem Karate Tradycyjnego „Nikobushi” z Grodziska Mazowieckiego a zawody odbywają się pod patronatem Polskiej Unii Karate Tradycyjnego. W zawodach uczestniczyło blisko 350 uczestników z klubów z całej Polski.

Biłgorajską Akademię Sztuk Walki reprezentowało dwóch zawodników: Aleksander Mazurek oraz Michał Blicharz. Obaj spisali się rewelacyjnie szczególnie w konkurencji kumite, którą zdominowali, zajmując odpowiednio I miejsce (Aleksander Mazurek) i II miejsce (Michał Blicharz). Dodatkowo Olek dołożył brązowy medal w konkurencji kata.

- Reklama -

– Dzięki znakomitym wynikom osiągniętym w Płocku zawodnicy Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki zajmują miejsca czołowe lokaty w klasyfikacji generalnej całej Ligi. Bardzo dobre występy naszych zawodników napawają optymizmem, zważywszy na fakt, że był to dopiero pierwszy ich start w tym roku – podkreśla Piotr Wojtkowski, prezes Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki.

Następny turniej ligi (finałowy) odbędzie się 23 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.