Udany rewanż. Łada lepsza od Roztocza

W minionym tygodniu piłkarze Łady 1945 Biłgoraj rozegrali dwa mecze ligowe. Podopieczni Bartłomieja Kowalika w środę, 30 maja przegrali na wyjeździe z Górnikiem II Łęczna 4:2, następnie w sobotę, 3 czerwca na własnym obiekcie pokonali Roztocze Szczebrzeszyn 2:0
W środowym spotkaniu biłgorajanie po 22. minutach przegrywali 2:0, ponadto grali w osłabieniu gdyż czerwoną kartkę w 21. minucie dostał Paweł Sobótka. Mimo osłabienia Łada zagrała bardzo ambitnie i walecznie czego konsekwencją były dwie strzelone bramki przez Jurija Perina. Niestety pięć minut przed końcem meczu „biało-niebiescy” popełnili błąd tracąc bramkę na 3:2, a następnie w doliczonym czasie Górnik zdobył swojego czwartego gola i wygrał to spotkanie.

W sobotę, Łada pokonała Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 rewanżując się rywalom za porażkę z rundy jesiennej. Pierwszą bramkę zdobył Jurij Perin a drugą tuż przed końcem meczu Damian Rataj.

W kolejnym meczu Łada zagra na wyjeździe z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Górnik II Łęczna – Łada 1945 Biłgoraj 4:2 (2:0)

Bramki: Bartłomiej Greniuk 6, Aleks Aftyka 22-k., Nikola Talimdżioski 85, Łukasz Najda 90+5 – Jurij Perin 47, 73

Łada: Hasiak – Pieczykolan (24 Myszak), Sobótka, Chmura, Mielniczek, Misiarz (46 Rataj), Nawrocki (62 Hanas), Oleksiuk, Dycha, Szarlip (46 Birut), Perin.

Łada 1945 Biłgoraj – Roztocze Szczebrzeszyn 2:0 (1:0)

Bramki: Jurij Perin 43-k., Damian Rataj 87

Łada: Hasiak – Mielniczek (82 Hanas), Chmura, Oleksiuk, Myszak, Rataj (90 Dziurdza), Dycha (80 Wolanin), Birut, Nawrocki, Skubis (75 Szarlip), Perin (65 Misiarz).