- Reklama -

- Reklama -

Udany rewanż drużyny Tanew Majdan Stary

W sobotę 1 maja Olimpiakos Tarnogród w ramach rozgrywek Zamojskiej Klasy Okręgowej podejmował na własnym Stadionie Tanew Majdan Stary.

Foto: Olimpiakos Tarnogród

Olimpiakos Tarnogród podejmował na własnym boisku Tanew Majdan Stary. Tanew przyjechała do Tarnogrodu żądna rewanżu za jesienną porażkę 2:0. Od początku spotkania zespół Tanwi dominował na boisku. Już w 13. minucie spotkania dobre podanie z rzutu wolnego wykorzystał Jakub Siembida i strzałem głową otworzył wynik spotkania. 6 minut później było już 2:0 dla Majdanu. Dobrą dwójkową akcję wykorzystał Tomasz Blicharz, który pewnym strzałem przy słupku zmienił wynik spotkania. W 31. minucie spotkania swoją pierwszą bramkę tego dnia strzelił lider strzelców zamojskiej klasy okręgowej Arkadiusz Kusiak. Pewnym strzałem z lewej nogi podwyższył prowadzenie gości. W 41. minucie spotkania, jak się okazało, jedyną tego dnia bramkę dla gospodarzy strzelił z rzutu karnego Mateusz Grabowski. Tuż przed przerwą Arkadiusz Kusiak zdołał kolejny raz pokonać bramkarza gospodarzy i ustalił wynik pierwszej połowy. Druga połowa to w dalszym ciągu popis gry gości. Kilka minut po przerwie swoją 3. bramkę tego dnia zdobył Arkadiusz Kusiak.

- Reklama -

foto: Tanew Majdan Stary

Minutę później było już 6:1 dla ekipy z Majdanu. Tomasz Blicharz zagrał piłkę, która przeszła obronę gospodarzy i Arkadiusz Kusiak po minięciu bramkarza umieścił futbolówkę w bramce. W kolejnych minutach niewiele się zmieniało. W dalszym ciągu goście zagrażali bramce gospodarzy. W 68. minucie spotkania wynik meczu ustalił Marcin Rymarz, który otrzymał podanie wzdłuż pola karnego i pewnym strzałem pokonał bramkarza. Wynik nie uległ już zmianie i drużyna z Majdanu Starego mogła cieszyć się z kolejnych 3 punktów.
Kolejne spotkanie Tanew rozegra na własnym stadionie już w środę o godzinie 17, a będzie to zaległe spotkanie z Orionem Dereźnia, natomiast Olimpiakos Tarnogród również w środę o godzinie 17 podejmie na własnym boisku Potok Sitno. Oba spotkania odbędą się bez udziału publiczności.

foto: Olimpiakos Tarnogród

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.