- Reklama -

- Reklama -

Uczniowie ZSZiO na Warsaw Gastro Show 2016 (FOTO)

Do udziału w targach zachęcały osobistości znane nam z telewizji, z którymi można było się spotkać i porozmawiać: Ania Starmach, Ewa Wachowicz, Karol Okrasa, Kevin Aiston, Jan Kuroń czy Joseph Seleetso.

Swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami podzielił się Karol Okrasa, organizując show kulinarne promujące zdrowy tryb życia. Udowodnił, że zdrowe odżywianie jest atrakcyjne i smakowite. Ewa Wachowicz opowiadała o swojej pasji, jaką jest gotowanie, jak również o przygodzie z telewizją i swoich książkach. Ania Starmach zaprezentowała swój kunszt kulinarny, pokazując jak gotować zgodnie z najnowszymi trendami.

- Reklama -

Udział w tym przedsięwzięciu to nie tylko spotkania z gwiazdami, ale także dwa dni pasjonujących wykładów i prelekcji, które prowadzili specjaliści z zakresu techniki i technologii gastronomicznej. Uczniowie brali udział w zajęciach z zakresu: pieców konwekcyjno- parowych, systemów informatycznych dla gastronomii, właściwości i rodzajów herbaty czy dietetyki.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się pokazy i warsztaty w przygotowaniu sushi prowadzone przez specjalistę, który jest sędzią na zawodach sushimasterów. Każdy uczestnik spotkania miał okazję do spróbowania przyrządzanych potraw.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.