- Reklama -

- Reklama -

Uczniowie ZSZiO na Targach Turystycznych w Warszawie

W dniach 24-26 listopada odbyły się 25. Targi Turystyczne TT Warsaw 2016, w których wzięli udział uczniowie ZSZiO z klas turystyczno-hotelarskich.

„Spotkanie” z Warszawą rozpoczęło się od spaceru po Starym Mieście. Idąc starówką, poznawali zabytki: Kolumnę Zygmunta, Zamek Królewski, Archikatedrę św. Jana Chrzciciela, kamienice wokół rynku oraz symbol naszej stolicy – pomnik Syrenki. Następnie udali się ulicą Krakowskie Przedmieście pod Pałac Prezydencki i dalej ulicą Królewską na Plac Piłsudskiego do Grobu Nieznanego Żołnierza.

Jednak głównym celem wyjazdu były Targi Turystyczne TT Warsaw zorganizowane w halach MT Polska. Młodzież poszerzyła swoją wiedzę dotyczącą kultury, walorów krajoznawczych i atrakcji prezentowanych państw i regionów turystycznych świata. Oprócz Rumunii, która była krajem partnerskim tegorocznych targów, można było zapoznać się z ofertą ponad 50 krajów z Europy, Azji i Ameryki. Poza tym, ofertę turystyczną różnych regionów naszego kraju zaprezentowali przedstawiciele biur podróży, organizacji turystycznych, hoteli, ośrodków SPA, przewoźników oraz towarzystw ubezpieczeniowych.

- Reklama -

Szczególną atrakcją, z której chętnie korzystali uczniowie, była strefa multimedialna, gdzie siedząc w wygodnych fotelach, można było odbyć wirtualną podróż po Polsce. Ci, którzy preferują aktywny wypoczynek, mieli okazję spróbować swoich sił w bilardzie, futbolu amerykańskim, a także skorzystać z rad trenera fitness (to wszystko w strefie Światowych Igrzysk Sportowych The World Games 2017).

Ponadto odbyły się liczne występy taneczno-muzyczne, degustacje potraw i napojów regionalnych, pokazy twórczości ludowej. Wystawcy udzielali wszystkim zainteresowanym porad i wskazówek dotyczących wielu zagadnień z branży turystycznej, m.in. jak i gdzie spędzić niezapomniane wakacje!

Pełni wrażeń, z dobrymi humorami i pamiątkami uczniowie wrócili do Biłgoraja, licząc, że za rok zawitają na 26. Targach Turystycznych.

Więcej zdjęć:
http://www.zszio.lbl.pl/index.php/aktualnosci/item/369-uczniowie-zszio-na-targach-turystycznych-w-warszawie

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.