Wypożyczalnia sprzętu Kołodziej-baner górny

- Reklama -

Uczniowie SP nr 5 wysłali kartki z życzeniami dla policjantów

W tym jakże trudnym dla każdego z nas okresie, jakim jest epidemia koronawirusa liczy się każdy gest wsparcia i dobre słowo. Doskonale wiedzą o tym dzieci klas 1b i 1c Szkoły Podstawowej nr 5 im. księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju, które przygotowały dla policjantów piękne laurki. Moc, jaką niosą podziękowania i słowa wsparcia, pokrzepiły ich serca.

- Reklama -

„Życzymy Wam samych sukcesów w pracy zawodowej, wytrwałości i powodzenia w codziennej walce o bezpieczeństwo mieszkańców Biłgoraja. Niechaj trudna i odpowiedzialna służba będzie dla Was zawsze źródłem satysfakcji i zadowolenia, a wszystkim Waszym działaniom towarzyszy ludzka przychylność i życzliwość” – piszą do policjantów uczniowie klas 1 b i 1c ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Biłgoraju. 
Te słowa widnieją w jednej z wielu laurek, które otrzymali policjanci biłgorajskiej komendy od uczniów klas 1b i 1c Szkoły Podstawowej nr 5 im. księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju. We  własnoręcznie wykonanych przez dzieci kartkach z życzeniami i pięknymi rysunkami czytamy: „Pomaga szukać ludzi, kierowców pilnuje. Jest zawsze tam, gdzie ktoś pomocy potrzebuje”, „Dziękuję, że jesteś policjantem, dlatego czuję się bezpiecznie w moim mieście, dziękuję”, „Dziękuję Policji za dbanie o bezpieczeństwo na drogach, pilnowanie porządku, łapanie przestępców, pomoc w poszukiwaniu osób zaginionych”. Wszyscy mamy świadomość ryzyka, jakie niesie ze sobą zagrożenie koronawirusem. Każdy z nas martwi się o zdrowie swoje i swoich bliskich. Policyjna służba na co dzień trudna w obecnej sytuacji stawia przed nami nowe wyzwania, którym czoło stawiają policjanci w całym kraju. Każdego dnia ryzykują swoim zdrowiem i życiem dla bezpieczeństwa nas wszystkich.

– Z całego serca dziękujemy dzieciom, kadrze i kierownictwu Szkoły Podstawowej nr 5 im. księdza Jana Twardowskiego w Biłgoraju za pamięć i słowa wsparcia, które tak wiele dla nas znaczą. To właśnie w tak drobnych gestach tkwi moc, którą dzielimy się z Państwem. Raz jeszcze ze wzruszeniem… dziękujemy! – Kierownictwo, policjanci i pracownicy KPP w Biłgoraju.

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.