- Reklama -

- Reklama -

Uczennice ZSZiO z indeksami na Architekturę Krajobrazu KUL

Dwie uczennice Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Biłgoraju znalazły się w zaszczytnym gronie laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Człowiek w krajobrazie”, którego organizatorem był Instytut Architektury Krajobrazu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Katarzyna Paczos z klasy III Technikum Gastronomicznego – zdobywczyni III miejsca oraz Anna Kordjak z klasy III Technikum Fryzjerskiego – uczennica wyróżniona, miały za zadanie wykonanie cyklu trzech zdjęć realizujących temat człowieka na tle krajobrazu. Ich pomysłowość, umiejętności, a przede wszystkim pasja fotografowania zostały docenione przez zaszczytne grono ekspertów uczelni.

- Reklama -

Uczennice otrzymały indeksy na kierunek Architektura Krajobrazu, które zostały wręczone 5 kwietnia 2017 roku na uroczystej Gali Wręczenia Nagród.

W czasie Gali, Dziekan Wydziału ks. dr hab. Jacek Łapiński, powiedział: „Nie wyobrażam sobie, abyście nie przyszły na uczelnię. Byłaby to ogromna strata dla nas”. A co mówią same laureatki? -„Bardzo cieszymy się z tego sukcesu, dziękujemy przede wszystkim naszej opiekunce, p. Annie Chwedyk, ale także naszej Szkole, która naprawdę pomaga rozwijać nasze zainteresowania i pasje”.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.