- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Ucieczka przed policją

- Reklama -

Nawet na 5 lat może trafić za kratki 43-latek z gminy Frampol, który uciekał przed policyjną kontrolą. Mężczyzna jak się okazało wsiadł za kierownicę mając w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Zauważył go jadący swoim samochodem policjant będący poza służbą.

Wczoraj około godziny 13:00 dyżurny otrzymał informację od policjanta z Posterunku Policji we Frampolu. Będąc poza służbą zauważył jadący przed nim samochód m-ki Skoda, którego tor jazdy mógł wskazywać, że kierujący nim może być nietrzeźwy. Policjant jadąc za nim na bieżąco przekazywał informacje o aktualnym położeniu tego pojazdu przekazując również numer rejestracyjny samochodu.

- Reklama -

Dyżurny biłgorajskiej komendy niezwłocznie we wskazane miejsce skierował partol ruchu drogowego, który zauważył opisany samochód na ul. Biłgorajskiej we Frampolu. Policjanci z użyciem sygnałów świetlnych i dźwiękowych radiowozu podali sygnał do zatrzymania się. Kierowca skody ignorując polecenie rozpoczął ucieczkę ulicami Frampola. Po trwającym kilka minut pościgu policjanci zatrzymali kierowcę skody.

Za kierownicą siedział 43 letni mieszkaniec gminy Frampol. Jak wykazało policyjne badanie alkomatem mężczyzna miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Ponadto oprócz niego w pojeździe znajdował się 14 letni chłopiec i 70 letnia kobieta.

43 latek w rozmowie z policjantami oświadczył, że świadomie zignorował polecenie zatrzymania wydane przez policjantów licząc na to, że zgubi policjantów i uniknie kontroli. Teraz 43 latek nie uniknie odpowiedzialności za swoje czyny. Zgodnie z prawem grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

- Reklama -

1 komentarz
  1. picie mówi

    debile rosną jak grzyby po deszczu , nawet nie bojąsię kar .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.