- Reklama -

- Reklama -

U siebie jeszcze nie wygrali. Tarnogród czeka na Frampol

W sobotę na boiska wracają piłkarze zamojskiej klasy okręgowej. W tej kolejce mamy derby powiatu biłgorajskiego. W Tarnogrodzie, Olimpiakos zagra z Włókniarzem Frampol. Początek spotkania o godzinie 15:00. - Chcemy i musimy wygrać pierwszy mecz w tym sezonie na swoim boisku. Jest jedenasta kolejka, a my u siebie dalej bez zwycięstwa! - mówi wiceprezes Olimpiakosu,Marcin Żmijan.

- Reklama -

Włókniarz Frampol zdecydowanie odżył. Zespół trenera Bartłomieja Kowalika w ostatniej kolejce zremisował z Hetmanem Zamość, chwilę wcześniej pokonał na wyjeździe faworyzowany Igros Krasnobród. Do Tarnogrodu wcale nie przyjeżdża na wycieczkę, choć Olimpiakos zrobi wszystko, żeby stanąć na nogi po dwóch ostatnich porażkach:

– Właśnie zauważyłem, że Włókniarz Frampol ostatnio się rozkręcił. Nam do tej pory nie udało się jeszcze wygrać meczu u siebie. I przede wszystkim to chcemy zmienić w sobotę. Kadrowo nie mamy żadnych problemów, wszyscy są gotowi na mecz z Włókniarzem, mamy pełną kadrę. Nie będzie żadnych wymówek. Zresztą wydaje mi się, że za ostatnimi dobrymi wynikami Frampola stoi właśnie to, że mają do dyspozycji pełną kadrę, bo na początku tak nie było. To pokazuje jak ważne jest, żeby mieć wartościowych rezerwowych. Remis? Pewnie byłby niedosytem. Grając u siebie nie może być inaczej! Zapraszamy kibiców na mecz i obiecujemy walkę przez 90 minut – zapowiada Marcin Żmijan.

 

- Reklama -

Olimpiakos Tarnogród – Włókniarz Frampol (sobota, godz. 15:00)

 

 

fot. Artur Szymanik, fotografia z pasją

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.