- Reklama -

Tymczasowy areszt dla sprawcy wypadku w którym zginął mężczyzna

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy wobec 19-letniego sprawcy śmiertelnego wypadku. Nietrzeźwy młody kierowca potracił dwie osoby idące chodnikiem. W wyniku zdarzenia 45-latek zmarł na skutek poniesionych obrażeń, a 36-letnia kobieta w ciężkim stanie przebywa w jednym z lubelskich szpitali.

- Reklama -

W nocy z piątku na sobotę na ul. Dąbrowskiego w Biłgoraju doszło do tragicznego wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 19-latek z gminy Biłgoraj kierując samochodem osobowym marki Audi na łuku jezdni nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w dwie osoby idące chodnikiem. Następnie auto zatrzymało się na straganie miejskiego targowiska. W wyniku zdarzenia 36-letnia kobieta i 45-letni mężczyzna w stanie ciężkim zostali przewiezieni do szpitali. Niestety w wyniku odniesionych obrażeń 45-latek zmarł. W samochodzie wraz z kierowcą podróżowała trójka młodych pasażerów, nic poważnego im się nie stało.

Jak ustalili policjanci kierujący audi miał prawo jazdy od dwóch miesięcy i kierował w stanie nietrzeźwości. Policyjne badanie alkomatem wykazało, w jego organizmie ponad pół promila alkoholu. 19-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dzisiaj Sąd Rejonowy w Biłgoraju przychylił się do wniosku Policji i Prokuratury i zastosował wobec młodego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za spowodowanie wypadku śmiertelnego w stanie nietrzeźwości grozi kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

 

 

- Reklama -

14 Komentarze
 1. Pomyśl zanim zrobisz mówi

  Do Agata, pod wpływem i 40/h może komuś zrobić krzywdę, mądre myślenie wypiłam to popyrkam i jakoś będzie, nie nie będzie!!! Nie masz koncentracji takiej jak na trzeźwo i koniec tematu. Nie zginą nikt z Twoich bliskich chyba bo nie wiesz co piszesz. Niektórzy dwoma piwami się upiją a co wykaże alkomat?

 2. MATKA mówi

  TO BYŁ WYPADEK…zła decyzja tego młodego człowieka…zmarnował również sobie życie…to mógł być również i mój i twój syn…po co takie komentarze! Tragednia dla obu stron…współczuję.

  1. Hega mówi

   Ciekawe co pani by pisała jakby zabił pani dziecko czy męża….

 3. Aneta mówi

  Gówniarzowi, który zabił, życzę, żeby spotkało go to samo! A teraz zalecałabym ciężki roboty i ciasną celę.

 4. tomek mówi

  W gazecie biłgorajskiej napisali że wjechał w grupkę ludzi przecież tam były dwie osoby

 5. Robert mówi

  Po co palą się znicze przecież tam nikt nie zginął.
  Mężczyzna umar w szpitalu a kobieta żyje.

  1. Edyta mówi

   Kamieniołomy bez chleba i wody z ogrodzeniem na szczycie

 6. Beata mówi

  Po co ci nazwisko sprawcy?

 7. ja mówi

  ktoś zna nazwisko sprawcy?

 8. anna mówi

  Biłgoraj pomaga 19 latkowi !

 9. Realna pomoc mówi

  Biłgoraj pomaga rodzinie Pawła! Pokażmy siłę!
  https://zrzutka.pl/t73p93

 10. ZxRx mówi

  Za jazdę pod wpływem należy dawać dozywocie. Jadąc po pijaku równie dobrze można komuś poderżnąć gardło . To zwyczajne morderstwo.

  1. Agata mówi

   Sama jazda po pijaku o niczym nie świadczy tylko styl jazdy czyli gaz do dechy i muzyka na full

   Jak by jechał 2 biegiem 40km/h to moze by sie prześlizgną nikogo nie zabijając

 11. Rafał mówi

  Teraz najlepiej dozywotnie zatrzymanie prawa jazdy i siedzieć na jak najwięcej lat za głupotę trzeba płacić

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.