- Reklama -

Tylko dla Pań, czyli Biłgorajskie Kino na Obcasie

7 października serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów Studia Figura i Biłgorajskiego Centrum Kultury na kultową komedię o miłosnych i zawodowych perypetiach uwielbianej i przezabawnej Bridget Jones. Projekcja filmu odbędzie się w ramach II edycji Biłgorajskiego Kina na Obcasie. Nie zabraknie także: cennych nagród, ciekawych spotkań, atrakcyjnych stoisk. Początek imprezy o godz. 17.30, wstęp bilet na film „Bridget Jones 3”.

 

 

Gorąco zapraszamy na kolejną odsłonę projektu Biłgorajskie Kino na Obcasie. II edycja odbędzie się pod hasłem „Ogrywamy raka”. W ramach projektu będzie można obejrzeć światowy megaprzebój opowiadający historię przezabawnej i uwielbianej przez rzeszę kobiet  na całym świecie Bridget Jones. Bridget w najnowszym filmie ma 43 lata i… znów jest singielką! No dobra, nie będziemy zdradzać więcej szczegółów, bo ten film po prostu trzeba zobaczyć! Jednak ostrzegamy, możecie się ze śmiechu po prostu popłakać…

 

Możemy natomiast zdradzić, że pokazowi filmu towarzyszyć będą liczne atrakcje dla każdej z Pań: losowanie nagród, prezentacja stoisk (ubrania, książki, biokosmetyki, biżuteria, itd.)

Szczególnie zapraszamy na indywidualne porady stylistki wizerunku Kasi Mazur, porady z dziedziny psychodietetyki – Piotr Szpunar oraz spotkanie z dr n. med. spec. neurolog Anną Mełges na temat profilaktyki  nowotworowej u kobiet.

 

Przypominamy, że każdy zakupiony bilet będzie uczestniczył w losowaniu nagród ufundowanych przez licznych sponsorów!

 

- Reklama -

Program:

17.30-19.00 – rejestracja uczestników, losowanie numerków do losowania

19.00 – spotkanie z dr n. med. neurolog Anną Mełges na temat profilaktyki  nowotworowej

u kobiet

19.40 – losowanie nagród

20.00 – film „Bridget Jones 3”

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.