- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Tyle zebrali w Biłgoraju. To dla Darka i rodziny pogorzelców

Wszystko już podliczone. W niedzielę na stadionie OSiR trwał piknik charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany dla mieszkańca Biszczy - Darka Wróbla i rodziny Sadowskich, pogorzelców z Biłgoraja: - Zebraliśmy 3907,31 - przekazali nam organizatorzy, dziękując wszystkim życzliwym ludziom, którzy przyszli na biłgorajski stadion i wspomogli nawet drobną sumą.

- Reklama -

22 września 2022 roku Dariusz miał wypadek przy pracy, który skutkował urazem czaszkowo-mózgowym.Mieszkaniec Biszczy trafił na oddział intensywnej opieki medycznej, gdzie przeszedł zabieg obustronnej kraniotomii, umożliwiający dalsze leczenie. Kiedy udało się pokonać najgorszy moment, zaczął oddychać przez tracheotomię, był karmiony przez sondę żołądkową, pozostawał z bliskimi w minimalnym kontakcie. Rozpoczęła się intensywna rehabilitacja, która jest kosztowna, a rodzina nie jest w stanie uzbierać odpowiednich środków.

Rodzina Sadowskich na początku sierpnia straciła dobytek życia. Pożar, który wybuchł w ich domu, zabrał dosłownie wszystko. Michał Sadowski, próbując ratować część dorobku, zatruł się czadem i trafił do szpitala. Rodzina ma dzieci i pilnie potrzebuje wsparcie.

mr-1000x200px

I z myślą o nich, znajomi, bliscy, oraz po prostu ludzie życzliwi zorganizowali niedzielny piknik. Na stadionie OSiR w Biłgoraju był m.in. maraton zumby, był pokaz motocykli, pokaz karate, ale też stoiska kulinarne. Efekt zbiórki to blisko 4 tysiące złotych. Fortuna to nie jest, ale to o 4 tysiące złotych więcej by pomóc potrzebującym mieszkańcom powiatu biłgorajskiego.

W imieniu organizatorów dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy nie są obojętni.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.