Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Turobińska Gala Folkloru i Disco Polo

Turobińska Gala Folkloru i Disco Polo odbyła się w niedzielę 18 lipca 2021 r. Organizatorem festynu był wójt gminy Turobin Andrzej Kozina. Wszyscy mieszkańcy okolicznych miejscowości bawili się znakomicie przy popularnych utworach na żywo.

- Reklama -

Festyn rozpoczął się o godzinie 15 po otwarciu imprezy przez wójta Andrzeja Kozinę. Jako pierwsza wystąpiła „KAPELA TUROBIŃSKA” pod kierownictwem Edyty Prokopiuk. Kapela jak zawsze pełna energii wprowadziła wszystkich w radosny nastrój. Wykonała znane i lubiane utwory ludowe i biesiadne. Po występie Kapeli Turobińskiej najmłodszych uczestników festynu zabawiała animatorka z „Dywizjonu LKS, dzieci były oczarowane pomysłami animatorki. Nie mogło też zabraknąć atrakcji dla dzieci w postaci zjeżdżalni i innych urządzeń do zabawy. Chętne dzieci mogły przejechać się na kucykach. Można było skorzystać z zaplecza gastronomicznego. Na festynie była obecna Aleksandra z Biłgoraja, która prowadziła kiermasz charytatywny, chętne osoby wspomagały zbiórkę. Obecni również byli przedstawiciele firmy UPC POLSKA, którzy rozdawali ulotki na temat internetu światłowodowego. Na scenie pojawił się także Stanisław Kowalik, który pięknie wykonywał utwory na harmonijce. Nie zabrakło też dziewczyn z zespołu ENERGY GIRLS, swoją energią przyciągnęły tłum pod scenę, młodzież śpiewała piosenki wraz z zespołem.

urząd MArszałkowski projekt

Po koncercie dziewczyny rozdawały autografy i robiły zdjęcia ze swoimi fanami. Od samego początku był na festynie zespół ROXAIT, przesympatyczni ludzie nieocenieni w swoim fachu. Kolejną gwiazdą wieczoru był występ zespołu BAFLO. Zespół rozpoczął swój koncert hitem „Ona jest taka piękna”. Na stadionie nie było osoby, która by nie tańczyła i śpiewała do tego utworu. Po zakończonym koncercie chętne osoby mogły zrobić zdjęcie z fantastycznym wokalistą Jarosławem Morelewskim. Zwieńczeniem festynu był koncert zespołu SOLARIS, wokalista swoim wykonaniem piosenki pt. „Szmaragdy i diamenty porwał swoich wielbicieli do tańca i śpiewu. Podczas koncertu można było zdobyć płytę bądź koszulkę a po występie autograf od wokalisty Piotra Wójcika. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.