Turnieje mikołajkowe w karate tradycyjnym

Wielu podopiecznych senseia Andrzeja Szeligi odniosło sukces, zdobywając pierwsze cenne trofea.

W Zamościu na podium stanęli: Roksana Bury, Magdalena Dziewa, Michał Kleban, Anna Kraczek, Sonia Łukaszczyk, Rafał Pukało, Tomasz Sosiński, Piotr Wojciechowski – I miejsce,  Magdalena Bury, Zuzanna Ignaciuk, Gabriela Mareczko, Michał Pukało, Nadia Socha, Krzysztof Szofer, Przemysław Ulidowski – II miejsce, Martyna Maksymiec, Kamil Pionke, Aleksandra Wach – III miejsce, Adam Michalik i Katarzyna Pawęzka – IV miejsce.

W Pucharze św. Mikołaja zawodnicy BKKT zdobyli 8 złotych medali, 7 srebrnych medali oraz 5 brązowych medali.

W Lublinie na podium stanęli: Aleksander Lal, Tomasz Sosiński – I miejsce, Roksana Bury, Anna Szubiak – II miejsce, Sonia Łukaszczyk – III miejsce, Adam Michalik, Joanna Rawiak i Szymon Różański – IV miejsce.

W Turnieju Gwiazdkowym zawodnicy BKKT zdobyli 2 złote medale, 2 srebrne medale oraz 4 brązowe medale.

Łącznie w turniejach mikołajkowych zawodnicy BKKT zdobyli 10 złotych medali, 9 srebrnych medali oraz 9 brązowych medali.