Kadius

- Reklama -

Turniej piłkarski pamięci Jana Ciosa

W sobotę (15 grudnia) w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Majdanie Starym odbył się turniej piłkarski pamięci Jana Ciosa, zawodnika i członka zarządu LZS Tanew Majdan Stary, naczelnika i strażaka OSP Majdan Stary.

Uroczystego otwarcia turnieju dokonał wójt gminy Księżpol Jarosław Piskorski oraz organizator turnieju Jan Cios. W hali sportowej zmierzyli się zawodnicy pięciu klubów (oldboye): Tanew Majdan Stary, Iskra Krzemień, Tomasovia Tomaszów Lubelski, Wisła Puławy oraz Łada Biłgoraj.

Po zaciekłych zmaganiach najlepsza okazała się drużyna Tomasovii. Najlepszym bramkarzem został Zenon Maksymek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), a najlepszym zawodnikiem Łukasz Giza (Wisła Puławy). Na zakończenie wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary.

- Reklama -

Podczas turnieju prowadzona była akcja charytatywna na rzecz rocznego Kuby Pawęzki z Biłgoraja, którą zorganizowała Rada Rodziców Szkoły Podstawowej w Majdanie Starym. Rodzina dziecka zbiera na bardzo kosztowne leczenie w Niemczech.

Organizatorzy memoriału dziękują wszystkim sponsorom oraz wójtowi gminy Księżpol za wsparcie. Zapowiadają, że będzie to wydarzenie cykliczne, a wszystkie drużyny biorące udział w memoriale już zadeklarowały swój udział w kolejnej edycji.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.