Turniej o Puchar Burmistrza Frampola

3 marca w hali sportowej we Frampolu odbył się ostatni turniej tegorocznego cyklu o Puchar Burmistrza Frampola. Najlepszym zespołem okazała się Tomasovia Tomaszów Lubelski. Tym razem do rywalizacji przystąpili młodzicy młodsi 2009 i młodsi. Do turnieju zgłosiło się 12 zespołów z całego województwa lubelskiego. Rywalizacja była bardzo emocjonująca, a młodzi piłkarze wykazywali się sporymi umiejętnościami piłkarskimi.

Po ośmiu godzinach walki na parkiecie w bardzo wyrównanym finale Tomasovia Tomaszów Lubelski pokonała po rzutach karnych 2:0 Football Academy Zamość, w regulaminowym czasie wynik był bezbramkowy.
W meczu o trzecie miejsce Motor Lublin pokonał AP Gol Biłgoraj 2:1.

Zwycięzcy zagrali w składzie: Mikołaj Świtnicki, Szymon Baran, Kuba Kiwior, Maciej Gwizdała, Dawid Grzesik, Franciszek Głazowski, Wiktor Zawadzki, Jan Nizio, Dawid Błaszczyk.

Na zakończenie turnieju każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, cztery najlepsze drużyny puchary, a wyróżniający się zawodnicy statuetki.

Najlepszym bramkarzem został Kuba Grzegorczyk z Motoru Lulin, najlepszym zawodnikiem Mateusz Mamełka z Football Academy Zamość, królem strzelców Kuba Kiwior z Tomasovii Tomaszów Lubelski, autor 9 bramek.

Drużyny dekorowali Lech Kaczor, przewodniczący Rady Gminy Frampol, oraz prezes KS Włókniarz Wojciech Kowalik.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.