- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Tu doszło do tragedii (FOTO)

Wielki poruszenie i niedowierzanie w niewielkiej miejscowości Ciosmy w okolicach Biłgoraja. To tu w środę doszło do tragedii. W okolicznych lasach zostały znalezione ciała ojca i trzyletniej córki. Pozostałości taśmy policyjnej na drzewach przypominają, że wydarzyła się tam tragedia.

- Reklama -

O małych miejscowościach robi się w Polsce głośno zazwyczaj gdy dojdzie tam do tragedii. Tak stało się też w wypadku Pszczelnej, która, jak sami mieszkańcy określają, jest „przyczółkiem” Ciosmów i administracyjnie należy do wsi Ciosmy (gm. Biłgoraj).

To w okolicach Pszczelnej rozegrał się wczoraj rodzinny dramat – głęboko w lesie znaleziono ciało ojca i córki.

Zobacz tutaj:

https://gazetabilgoraj.pl/co-wydarzylo-sie-w-lesie-w-okolicach-bilgoraja-prokuratura-przekazuje-informacje/

 

Ogólnopolskie media rozpisują się o tragedii, która wydarzyła się 4 stycznia w Dąbrowicy. Mieszkańcy Dąbrowicy nie są z tego faktu zadowoleni:

 

-Od rana piszą, że to się stało w Dąbrowicy, że sprawca jest od nas ze wsi, a to nie prawda. To nie był nikt z Dąbrowicymówi nam jeden z mieszkańców.

 

 

 

Podobna atmosfera panuje w Ciosmach:

 

-Przyjeżdżacie, robicie zamieszanie. Piszecie, że w Ciosmach, a to nie prawda. Myśmy się rano dowiedzieli, nic nie wiemy gdzie, kto, jakmówi  poddenerwowany mieszkaniec.

 

Jednak miejsce zdarzenia znajduje się bliżej Ciosmów, niż Dąbrowicy. Pszczelna administracyjnie należy do Ciosmów. To kilka domów w środku lasu; brak kierunkowskazów czy znaków.

 

- Reklama -

– Jadąc od strony Dąbrowicy w kierunku Ciosmów po prawej stronie będzie krzyż i przed nim droga. Później kapliczka metalowa.  Mijamy, jedziemy prosto. Później po lewej stronie będzie krzyż drewniany i przed tym krzyżem trzeba skręcić – wyjaśnia nam jeden z mieszkańców.

 

Rzeczywiście, droga Cisomy- Dąbrowica to dziesiątki krzyży i kaplic. To one są tu punktami orientacyjnymi i kierunkowskazami.

 

Pszczelną nie jest łatwo znaleźć. Ktoś, kto tam jedzie, musi wiedzieć czego szuka. Jeden z mieszkańców mówi nam, że auto, które znaleziono w lesie, zostało pozostawione kilkaset metrów od miejsca zdarzenia,

-Tam dalej nie da się wjechać, trzeba iść około kilometra pieszomówi  kilka osób.

 

Wczoraj w Pszczelnej trwały poszukiwania zaginionego mężczyzny i jego córki :

 

– Wczoraj koło 17-18 była Policja, szukali coś, pytali. A potem koło 19 pojawiły się pierwsze informacje, że znaleźlimówi nam jeden z mieszkańców Pszczelnej. 

 

W lesie służby zakończyły już pracę. I tylko pozostałości taśmy policyjnej na drzewach przypominają, że niedawno wydarzyła się tam tragedia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Reklama -

7 Komentarze
 1. Puma mówi

  W Biłgoraju to nawet psy bociana wyruchaly.

 2. A ja pytam mówi

  W jakim celu ten przewodnik ? Dla turysty ?

 3. Www mówi

  Anna popieram

 4. Bilgorajanka mówi

  Bóg pozwolił, by pojawiło się nowe życie, to człowiek chory może ogarnięty przez diabła pozbawił dziecko w tak okrutny sposób życia. Kto kocha, ten nie krzywdzi…
  Stała się tragedia, nie pierwsza i nie ostatnia gdzie dziecko ma widzenia z niepoczytalnym ojcem. Takie rzeczy powinien sąd przy kuratorze lub psychogu załatwiać.

 5. az mówi

  Coś wam ten bóg się nie popisał.

  1. Anna mówi

   po co wspominasz o Bogu skoro w niego nie wierzysz?

   1. az mówi

    A co to za bóg który pozwala na takie zło.
    Ty w niego wierzysz to powiedz gdzie był wtedy?
    Kim trzeba byc zeby pozwalać na takie bestialstwo.?
    I co to za bóg co daje zycie i pozwla żeby zaraz je odebrano.
    Przeciez bóg ponoc kocha swoje dzieci i ma władze nad szatanem wiec gdzie był i co robił kiedy temu dziecku odbierano zycie.?
    Tak sobie tłumaczycie bo to nie was spotkało to nieszczescie .
    Pewnie gadka byłaby inna gdyby to z was zrobiłby sobie królki doświadczalne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.