Trzymamy kciuki za występ na Łotwie!

Street workout, czyli uliczny trening jest dość młodą dyscypliną sportu. Ta aktywność fizyczna polega na wykorzystywaniu elementów zabudowy miejskiej lub specjalnie wykonywanych do tego celu parków do ćwiczeń. Głównymi ćwiczeniami w street workout są pompki i podciągnięcia. 
W Biłgoraju funkcjonuje prężnie działający klub Street Workout Biłgoraj, a zawodnicy z Biłgoraja odnoszą spore sukcesy. W dniach 9-10 września w Warszawie odbyły się zawody street workout, w których brało udział troje biłgorajskich zawodników. Na zawodach tytuł QUEEN OF SETS&REPS zdobyła Magdalena Małek. – Poziom zawodów był niezwykle wysoki, a rywalizacja bardzo zacięta. Wielkie gratulacje należą się Magdalenie Małek, która w półfinale i finale w pojedynkach 1 vs 1 zdecydowanie pokonała swoje rywalki, niemniej jednak ogromne brawa i szacunek należy się wszystkim zawodniczkom i zawodnikom, którzy dali z siebie wszystko, nie odpuszczali i walczyli o każde powtórzenie – mówią biłgorajscy miłośnicy tego sportu.
Teraz zawodnicy apelują o wsparcie, gdyż czeka ich udział w Mistrzostwach Świata, które odbędą się na Łotwie. "Już w najbliższy weekend 24 września aktualny mistrz Polski kategorii siłowo-wytrzymałościowej Łuki Milka oraz świeżo upieczona zdobywczyni tytułu Queen of Sets&Reps Magdalena Małek będą reprezentować nasz Klub oraz Miasto Biłgoraj w Mistrzostwach Świata STREET WORKOUT POWER AND STRENGTH WORLD CHAMPIONSHIP 2017 (RYGA, ŁOTWA). Trzymajcie za nich mocno kciuki!" – czytamy w apelu.
 
Kontakt: 
Klub Sportowy Street Workout Biłgoraj
ul. Targowa 15 23-400 Biłgoraj 
NIP 918-216-31-48 
Tel. 696-456-067 
e-mail: streetworkoutbilgoraj@o2.pl

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.