- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

Trzy transfery Tanwi Majdan Stary

Po niezwykle udanej rundzie wiosennej, piłkarze Tanwi Majdan Stary zakończyli sezon w piłkarskiej okręgówce, na piątym miejscu. Czyli obok Łady Biłgoraj, była to najlepsza drużyna z powiatu biłgorajskiego na tym poziomie. Przed inauguracją rozgrywek, Tanew wzmocni trzech zawodników. Dwaj to powracający z innych klubów wychowankowie, trzeci przychodzi z Frampola.

- Reklama -

Do Tanwi Majdan Stary dołączył Wojciech Kiełbasa, który w poprzednim sezonie występował we Włókniarzu Frampol, jeszcze na boiskach okręgówki. W Tanwi zagrają też dwaj wychowankowie klubu, powracający z wypożyczeń. Damian Legieć grał w ostatnim sezonie w Rakovii Rakówka, a Tomasz Micyk bronił barw Piasta Babice.

Z Majdanem Starym żegna się za to Bartłomiej Kutryn, który wrócił do Łady Biłgoraj po półrocznym wypożyczeniu:

mr-1000x200px

– Bartek w tym czasie rozegrał dla naszego zespołu 13 spotkań, w których zachowaliśmy 5 razy czyste konto, a sam Bartek był jednym z wyróżniających się zawodników naszej linii obrony. Powodzenia w dalszej przygodzie z piłką, jak najwięcej występów na IV-ligowych boiskach i liczymy, że jeszcze kiedyś zobaczymy cię w barwach Tanwiiprzekazuje klub z Majdanu Starego.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.