- Reklama -

Trzy kolizje jednego dnia

W poniedziałek (8 sierpnia) na terenie powiatu biłgorajskiego doszło do trzech kolizji. W jednej z nich ucierpiał 16-letni rowerzysta. Trafił do szpitala w Lublinie.

W Biłgoraju na ul. Kościuszki potrącony został 16-latek. Zdarzenie miało miejsce po godz. 21. Na przejście dla pieszych znajdujące się przy kościele pw. św. Jerzego wjechał rowerzysta. Potrącił go 20-letni kierowca BMW z gm. Tarnogród. Nastolatek odjechał z miejsca zdarzenia. Na ul. Nadstawnej źle się poczuł i wezwano do niego pomoc. Został przetransportowany do szpitala w Lublinie. Zarówno rowerzysta, jak i kierowca samochodu byli trzeźwi. W tej sprawie prowadzone są czynności policyjne mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia.

- Reklama -

W Różańcu (gm. Tarnogród) doszło do kolizji spowodowanej nieprawidłowym wyprzedzaniem. Sprawcą stłuczki był 24-latek z gm. Hrubieszów kierujący volkswagenem. Poszkodowanym był 47-latek z gm. Tarnogród, który kierował samochodem marki Opel. Zdarzenie zakończono postępowaniem mandatowym.

W Łukowej miała miejsce kolizji drogowa. Jej przyczyną było nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu. Sprawcą kolizji był 34-latek z gm. Łukowa, który kierował samochodem marki Volkswagen. Poszkodowany to 37-latek z gm. Łukowa. Również w tym przypadku winny kolizji został ukarany mandatem.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.