kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Trzęsienie ziemi w Aleksandrowie

Spore zmiany szykują się w Aleksandrii Aleksandrów grającej w piłkarskiej klasie B: - Na pewno będzie nowy trener Aleksandrii. Hubert Bździuch sam zrezygnował, po prostu powiedział, że już dłużej nie będzie prowadził zespołu - mówi nam prezes klubu, Grzegorz Różański.

- Reklama -

Aleksandria po pierwszej rundzie zajmuje piąte miejsce w klasie B.Ale wynik nikogo w klubie nie zadowala:

-Kiepsko było. Nie to, że mieliśmy przed sezonem nie wiadomo, jakie założenie i plany, ale liczyłem, że wynik będzie lepszy. Wszystko się rozbijało o skład. Najlepszy i optymalny skład mieliśmy tylko w pierwszym meczu sezonu, a później towarzystwo się rozjechało. To przede wszystkim zdecydowało o wyniku. Trudno cokolwiek mówić o wiośnie, bo kończy się kadencja zarządu klubu. W styczniu będą wybory i możliwe, że przyjdą całkiem nowi ludzie. Na pewno będzie nowy trener Aleksandrii. Hubert Bździuch sam zrezygnował, po prostu powiedział, że już dłużej nie będzie prowadził zespołu. A nowego szkoleniowca będzie wybierał nowy zarząd – tłumaczy aktualny prezes Aleksandrii.

urząd MArszałkowski projekt

Co nas czeka w zimowej przerwie w piłkarskim Aleksandrowie?

– Nie wiem, co się wydarzy w przerwie zimowej. Skończyliśmy granie i wszyscy się rozjechali. Nie było żadnych spotkań, nie było żadnych rozmów. A transfery? To już wszystko zależy od nowego trenera i nowego zarządu. Plany przygotowawczego na razie nie ma, bo nie ma go kto zrobić. W styczniu będziemy wiedzieć więcej, jaką strategię klub sobie wybierze – mówi Grzegorz Różański.

W papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej odwiedzamy wszystkie kluby z klasy B. Którzy piłkarze zasługują na wyróżnienie? Jakie zmiany w przerwie zimowej? Kto jest faworytem do awansu? O tym już od wtorku na sportowych stronach Nowej Gazety Biłgorajskiej.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

O sporcie w powiecie biłgorajskim przeczytacie informujemy przez 24 godziny na dobę na:

WWW.GAZETABILGORAJ.PL

Zachęcamy kibiców, zawodników, kluby sportowe i działaczy do kontaktu. Komentujcie, oceniajcie, zapowiadajcie: nowa@gazetabilgoraj.pl

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.