kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Trzecia ofiara śmiertelna wypadku w Zagrodach

Do trzech ofiar wzrósł bilans wypadku, który miał miejsce w sobotę w Zagrodach w powiecie biłgorajskim. W wyniku czołowego zderzenia audi z oplem śmierć na miejscu ponieśli dwaj pasażerowie audi. Wczoraj po południu zmarł w szpitalu 24-letni kierowca tego pojazdu. W sprawie zostanie wszczęte śledztwo, które wyjaśni dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku.

- Reklama -

Do wypadku doszło w sobotni poranek w miejscowości Zagrody około godziny 9. Z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów wynika, że 24-letni mieszkaniec gminy Wysokie, który kierował audi, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z jadącym z naprzeciwka oplem.

Wypadku nie przeżyli dwaj pasażerowie, którzy podróżowali audi. Na miejscu zginął 28-letni mieszkaniec gminy Wysokie oraz 29-letni mieszkaniec gminy Turobin. 24-latek po reanimacji prowadzonej na miejscu zdarzenia został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala. Niestety, dzień później w godzinach popołudniowych zmarł.

urząd MArszałkowski projekt

36-letni mieszkaniec Nowego Sącza, który kierował oplem z licznymi i poważnymi obrażeniami został przetransportowany do szpitala, mężczyzna jechał sam.

Ciała zmarłych mężczyzn decyzją prokuratora zostały zabezpieczone do badań sekcyjnych. W sprawie zostanie wszczęte śledztwo, które wyjaśni dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

mł. asp. Joanna Klimek

- Reklama -

1 komentarz
  1. Dawid mówi

    Proszę rodziny zmarłych o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid 579925890

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.