- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Trzęsiny TURBO już 23 i 24 lipca!

- Reklama -

  To już czwarty raz, kiedy w Trzęsinach niedaleko Smorynia odbywają się dwutygodniowe zajęcia (aktorskie, scenograficzne, kostiumowe, muzyczne, taneczne i dziennikarskie) mające na celu przygotowanie spektaklu. Projekt powstał z inicjatywy warszawskiego Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego i jest finansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Prowadzącymi zajęć się przedstawiciele Stowarzyszenia Działań Twórczych Republika Warszawa: aktorzy, animatorzy kultury i specjaliści poszczególnych dziedzin. Wspólnie z dziećmi z Trzęsin i okolic wystawiliśmy, zarówno w Trzęsinach, jak i Biłgorajskim Centrum Kultury, spektakle o św. Franciszku (Gdzie Ptaki w 2012 i Boso w 2013 roku) oraz przedstawienie Królestwo na podstawie Opowieści z Narnii C. S. Lewisa (2015 r.). W tym roku, od 11 do 24 lipca młodzi uczestnicy zajęć przenoszą się do przyszłości, do Trzęsin TURBO 3000. To od nich będzie zależało, jaki zmieni się świat znany im na co dzień. Jak będą wyglądać ludzie, zwierzęta, maszyny i domy? Do czego służy Młodościator? A Śmiechator? Czy nowoczesne zawsze oznacza lepsze? A jeśli nie, to kto uratuje Turbo Świat?

urząd MArszałkowski projekt

  Na te i na inne pytania odpowiemy w spektaklu o Trzęsinach przyszłości – zapraszamy 23 o 19.30 i 24 lipca o 10 przy kościele w samych Trzęsinach! Więcej informacji na

https://gdzieptaki.wordpress.com/

i facebooku:

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

https://web.facebook.com/BosoLatoWTeatrze/?fref=ts

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.