- Reklama -

Trwają poszukiwania zaginionego Jana Czerwonki

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania zaginionego Jana Czerwonki, lat 70, zamieszkałego w Majdanie Nepryskim. Mężczyzna ostatni raz widziany był 12 października 2020 roku. Od tamtej pory nie nawiązał kontaktu i nie powrócił do miejsca zamieszkania.

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju prowadzi poszukiwania zaginionego Jana Czerwonki, lat 70, zamieszkałego w Majdanie Nepryskim. Mężczyzna ostatni raz widziany był 12 października 2020 roku. Od tamtej chwili nie nawiązał kontaktu i nie powrócił do miejsca zamieszkania. Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu ww. proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, dzwoniąc na numer telefonu 47 815 22 10 bądź też numer alarmowy 997/112 lub kontakt z najbliższą jednostką policji.

Jan Czerwonka

 

 

RYSOPIS:

Wzrost ok. 165 cm, sylwetka szczupła, włosy krótkie, szpakowate.

- Reklama -

UBIÓR:

Ubranie koloru ciemnego, może nosić czapkę z daszkiem typu kaszkiet.

Osoby mogące posiadać informacje na temat miejsca pobytu ww. proszone są o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, dzwoniąc na numer telefonu 47 815 22 10 bądź też numer alarmowy 997/112 lub kontakt z najbliższą jednostką policji.

mł. asp.  Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.