- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Trwa złot pojazdów zabytkowych

Automobilklub Biłgorajski zaprosił miłośników starej motoryzacji – posiadaczy klasyków, na VII Biłgorajski Zlot Pojazdów Zabytkowych i Kolekcjonerskich 2017. Rozpoczął się wczoraj.

W sobotę uczestnicy zlotu, a niektórzy przyjechali z odległych miejscowości w kraju, zameldowali się w Nadrzeczu. Tam odbyło się spotkanie integracyjne w kameralnym gronie. W niedzielę miało miejsce uroczyste otwarcie imprezy zlotowej.

- Reklama -

Chociaż w tym roku nie przypada okrągła liczba spotkań miłośników klasyków w naszym regionie, to zainteresowanie Zlotem było nie małe. – Członkowie Koła Pojazdów Zabytkowych przy Automobilklubie Biłgorajskim, przy wielkim wsparciu Sponsorów, podjęli się dużego wyzwania i przygotowali ciekawy, dwudniowy program Zlotu, który ma zachęcić do przyjazdu na Roztocze i udziału w zlocie posiadaczy "oldtimerów" i "yungtimerów", nie tylko osoby z naszego regionu ale też całego kraju – mówi Zenon Łój.

Z pewnością atrakcyjność spotkania podniósł prowadzący zlot – Adam Klimek, "najpopularniejszy mechanik samochodowy w Polsce", znany z telewizyjnego programu TVN Turbo "Samochód marzeń – kup i zrób". 

Tegoroczny biłgorajski Zlot był dobrą okazją do zaprezentowania przez uczestników swoich wyjątkowych klasyków, wymiany doświadczeń przez miłośników starej motoryzacji oraz owocnych spotkań i kontaktów, a także miłych wrażeń estetycznych dla wszystkich. Podczas niedzielnego spotkania nie zabrakło również licznych konkurencji m.in. sprawnościowych, na najlepszy ubiór z tamtych lat. Nagrodzeni otrzymali nagrody.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.