Trwa policyjna akcja „Prędkość”

Trwa policyjna akcja „Prędkość”. Policjanci powiatu biłgorajskiego kontrolują czy kierowcy stosują się do ograniczeń prędkości, czy są trzeźwi, czy stosują pasy bezpieczeństwa i foteliki do przewożenia dzieci. Wzmożone działania potrwają do 25 lutego 2018r. i mają zapobiegać wypadkom drogowym poprzez egzekwowanie od kierujących m.in. przestrzegania ograniczeń prędkości.

Policjanci z biłgorajskiej drogówki biorą udział w ogólnopolskiej akcji „Prędkość”. W ramach tych działań mundurowi kontrolują pojazdy w całym powiecie przede wszystkim pod kątem przekroczenia prędkości. Głównym celem tych działań jest zapobieganie wypadkom drogowym przez egzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości i innych przepisów ruchu drogowego.

Policjanci będą zwracali uwagę przede wszystkim na prędkość z jaką poruszają się kierujący, stan trzeźwości osób kierujących, prawidłowość przewożenia pasażerów, jak też stan techniczny pojazdów. W dniach 23-25 lutego 2018r. kierowcy poruszający się po drogach naszego powiatu mogą napotkać większą ilość patroli, jak też częściej zostać zatrzymani do kontroli drogowej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.