- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Trwa budowa sieci kanalizacji

- Reklama -

W chwili obecnej Gmina Goraj realizuje zadanie pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie Gminy Goraj”. Zakres robót budowlanych obejmuje m.in. wymianę sieci wodociągowej z przyłączami na ul. Rolnej w Goraju na łącznej długości ok. 572 mb oraz  budowę sieci kanalizacji sanitarnej i przyłączy w układzie grawitacyjno-ciśnieniowym w miejscowości Goraj, Bononia oraz części Wólki Abramowskiej o łącznej długości przewodów kanalizacyjnych ok. 6 710,00 mb. W ramach zadania wykonana zostanie również wymiana sieci wodociągowej na ul. Frampolskiej w Goraju oraz części miejscowości Bononia na łącznej długości ok. 1240 mb. Wykonany będzie również punkt zrzutu nieczystości płynnych przy funkcjonującej oczyszczalni ścieków w miejscowości Goraj.

Roboty budowlane rozpoczęły się w miesiącu listopadzie 2017 r., a planowany termin zakończenia realizacji w/w zadania to 30 listopad 2018 r.

- Reklama -

Całkowita wartość projektu wynosi 2,8 mln zł, a dofinansowanie to kwota 1,2 mln zł.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020 w ramach operacji typu „Gospodarka wodno-ściekowa”. Wykonawcą tej inwestycji jest firma  z Zamościa.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.