- Reklama -

- Reklama -

Trening z mistrzynią

- Reklama -

W czwartek, 13 grudnia w hali OSiR w Biłgoraju gościła Weronika Pyzik, która poprowadziła zajęcia lekkoatletyczne dla dzici ze Szkółki Lekkoatletycznej OSiR Biłgoraj.

Weronika Pyzik – wychowanka LKS „Znicz”, reprezentantka Polski, brązowa medalistka przeprowadzonych w miniony weekend (Tilburg, 9 grudnia) Przełajowych Mistrzostw Europy,  wielokrotna Mistrzyni Polski w biegach długich.

Podczas 1,5-godzinnego spotkania Weronika przedstawiła młodym adeptom lekkiej atletyki – dzieciom ze Szkółki Lekkaotletycznej OSiR i akcji Lekkoatletyka dla Każdego – swoją przygodę ze sportem, odpowiadała na pytania, przybliżając tajniki treningu i udziału w zawodach lekkoatletycznych.

Spotkanie oczywiście nie ograniczyło się tylko do „pogaduszek”; Weronika przeprowadziła również ponad godzinny trening, sama aktywnie w nim uczestnicząc. Nie obyło się również bez wspólnych, pamiątkowych zdjęć, autografów i upominków wręczanych uczestnikom eventu.

Na zakończenie, Mieczysław Jamroz, w towarzystwie, Agnieszki Jurałowicz i Doroty Bernaś – trenerów biłgorajskich nadziei lekkoatletycznych – podziękował Weronice za wspólny trening oraz godne, pełne sukcesów reprezentowanie Klubu i miasta Biłgoraj, wręczając pamiątkowy medal i gadżety z biłgorajskiej akcji „100 na 100 dla Niepodległej” .

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.