- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Trener piłkarzy też chce być radnym

Lektura list kandydatów w nadchodzących wyborach samorządowych może zaskoczyć. Wśród nich jest m.in. ... trener Błękitnych Obsza - Piotr Paluch: - Tak, mogę już oficjalnie powiedzieć, że będę kandydował do Rady Powiatu Biłgorajskiego. Po to, żeby zwrócić uwagę na problemy sportu na Ziemi Biłgorajskiej i spróbować pomóc naszym klubom sportowym - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej szkoleniowiec grających w okręgówce piłkarzy z Obszy.

- Reklama -

Ten Piotr Paluch na liście kandydatów do Rady Powiatu biłgorajskiego to jakaś zbieżność nazwisk?

(śmiech). Nie, nie. Będę kandydował do Rady Powiatu. Pięć lat temu również kandydowałem, wtedy z Komitetu Prawicy Biłgorajskiej. Teraz mogę już oficjalnie powiedzieć, że będę kandydował z list Prawicy Polskiej Marcina Romanowskiego. Z bardzo wysokiego miejsca, bo z jedynki. I poza przygotowaniami do rundy wiosennej, postaram się też powalczyć o głosy wyborców.

toyota Yaris

A jak pan zostanie radnym, to co z piłką nożną?

Kompletnie nic się nie zmieni. Tym lepiej byłoby dla lokalnej społeczności sportowej, dla lokalnego futbolu, gdyby miał swoich ludzi, tam gdzie zapadają ważne dla Ziemi Biłgorajskiej decyzje. Myślę, że jestem osobą kompetentną, która zna się na sporcie, dostrzega jego problemy i ma pomysły co z tym zrobić. Czy na chwilę obecną w Radzie Powiatu są takie osoby? Nie wiem tego. Ale moje doświadczenie związane ze sportem, czy nawet oświatą, bo przecież pracuję też w szkole, moim zdaniem mogłoby się przełożyć na zwrócenie uwagi na pewne sprawy. Chcę powalczyć. Wiem, że będzie to bardzo trudne, podobnie jak walka na boisku. Jeśli się powiedzie to super, jeśli się nie uda, to nie będzie dla mnie koniec świata. Nie będę rozpaczał, ale chcę podjąć wyzwanie.

Więcej o zmianach kadrowych w Błękitnych Obsza i przygotowaniach do piłkarskiej rundy wiosennej, tylko w Nowej Gazecie Biłgorajskiej. Już wkrótce na www.gazetabilgoraj.pl  o pierwszych nazwiskach i zmianach personalnych w drużynie spadkowicza z IV ligi.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Adam mówi

    bardzo dobry człowiek i trener, warto na niego głosować

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.