Automax

Trampkarze grali we Frampolu

4 lutego (w niedzielę) w hali sportowej we Frampolu odbył się turniej o Puchar Burmistrza Frampola w kategorii trampkarz młodszy.

Do rywalizacji przystąpiło 10 zespołów podzielonych na dwie grupy. Turniej był ciekawy a mecze wyrównane szczególnie w fazie pucharowej, gdzie zwycięzcy pokonywali rywali różnicą jednej bramki lub po serii rzutów karnych. 

Najsolidniej i bardzo walecznie zaprezentował się zwycięzca Gryf Gmina Zamość, który w finale pokonał Granit Bychawa i była to jedyna porażka tej drużyny w turnieju niestety w finale.

Dobrze zaprezentowali się gospodarze czyli Włókniarz Frampol, który uplasowali się na czwartym miejscu. Warto dodać, że drużyna w większości składała się z chłopców młodszych głównie z rocznika 2005 i 2006. Włókniarz przegrał w półfinale tracąc bramkę  po rykoszecie, a w meczu o o trzecie miejsce na 40 sekund przed końcem strzelając sobie bramkę samobójczą. Trenerem zespołu był Mirosław Kubina. 

Najlepszym zawodnikiem został Sebastian Goch z Omegi Stary Zamość, najlepszym bramkarzem Daniel Golan (Gryf Gmina Zamość), królem strzelców Łukasz Marzec (Granit Bychawa). 

Zawody sędziowali Panowie Gil i Winiarczyk z OKS Zamość. Puchary i statuetki wręczył Burmistrz Frampola Tadeusz Niedźwiecki a nagrody w postaci sprzętu sportowego firmy Humel Pan Krzysztof Szostak z AMH 365 sport. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.