- Reklama -

- Reklama -

Tragiczny wypadek w Biszczy. Nie żyją dwie osoby (AKTUALIZACJA)

- Reklama -

Dziś po południu doszło do tragicznego w skutkach wypadku w Biszczy. Samochód osobowy z niewyjaśnionych dotąd przyczyn wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Na miejscu zginęło dwóch młodych mężczyzn. W samochodzie podróżował także trzeci mężczyzna.

Na miejscu pracują ratownicy medyczni, straż i policja. Ustalane są wszelkie okoliczności wypadku.Policja apeluje do kierowców o rozważną jazdę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. 

urząd MArszałkowski projekt

AKTUALIZACJA
Jak informuje st. sierż Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji, około godz. 17.00 w Biszczy doszło do wypadku drogowego z udziałem samochodu marki Audi. – W wyniku wypadku śmierć na miejscu poniosły dwie osoby, 16 i 20-letni mężczyźni. Obaj byli mieszkańcami gminy Biszcza. Trzeci uczestnik zdarzenia, 21-letni mężczyzna, także mieszkaniec gminy Biszcza, został przetransportowany do szpitala w Biłgoraju – opisuje st. sierż. Klimek. Policjantka potwierdza, że 16 i 20-latek byli braćmi.
Z wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że Audi kierował 21-latek. W wyniku wypadku został on zakleszczony w pojeździe. Pomocy mężczyźnie udzieliła straż pożarna. Strażacy „uwolnili” 21-latka z samochodu, po czym mężczyzną zajął się zespół ratownictwa medycznego. – W chwili obecnej trwają czynności, które wyjaśnią okoliczności wypadku – dodaje rzecznik.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.