- Reklama -

- Reklama -

Tragedia w gminie Księżpol. Aneta nie żyje

Tragiczna informacja z gminy Księżpol. Pomimo wielkiego zrywu serc, spontanicznych zbiórek i akcji charytatywnych prowadzonych w całym powiecie, nie udało się uratować młodej mieszkanki gminy Księżpol. Aneta Piętal zmarła we wtorek. Miała zaledwie 26 lat ... Pogrzeb w najbliższy czwartek w Majdanie Starym.

- Reklama -

W sobotę , 9 marca Aneta, mama pięcio i dwuletniej córeczki trafiła na oddział z bardzo wysoką gorączką. Lekarze stwierdzili u niej między innymi sepsę i wprowadzili ją w stan śpiączki farmakologicznej. Aneta przez wiele dni była w stanie krytycznym a lekarze nie dawali jej szans na przeżycie. Jednak po wielu dniach walki wydarzył się cud. Jej ogromna siła i nasze modlitwy dokonały niemal niemożliwego:
urząd MArszałkowski projekt
– Najważniejsze Aneta żyje a jej życie nie jest już zagrożone niestety jednak żeby to mogło się wydarzyć musiała przejść kilka operacji oraz tą najgorszą amputacja obu nóg na wysokości poniżej kolan – powtarzali od kilku tygodni bliscy i znajomi. Organizowali zbiórki, do których dołączyły szkoły, jednostki OSP i całkiem obcy życzliwi ludzie. Zbierali środki na zakup protez i rehabilitację mieszkanki gminy Księżpol.

 

We wtorek nadeszła jednak tragiczna informacja. Pomimo wybudzenia i ustabilizowania stanu zdrowia przez lekarzy, Aneta odeszła. Niech spoczywa w pokoju …

 

- Reklama -

2 Komentarze
  1. Anna mówi

    Modlitwa niby pomogła, a potem jednak nie. Wciąż uwiera mnie wasz marny poziom dziennikarstwa. Ciężko was czytać.

  2. Katopato mówi

    W którym szpitalu była „leczona”? Czy w Biłgoraju?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.