kolportaż baner główny

- Reklama -

- Reklama -

Tragedia na drodze

- Reklama -

Wczoraj 19-latek kierujący VW na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. 18 -letnia pasażerka pojazdu zmarła w szpitalu. Do zdarzenia doszło około godziny 21:40 w miejscowości Hamernia. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj około godziny 21:40 dyżurny KPP Biłgoraj otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Hamernia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latek kierujący VW Bora na prostym odcinku drogi, podczas wyprzedzania zjechał poza krawędź jezdni, stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo prawą stroną pojazdu. Kierowca był trzeźwy i nie odniósł poważnych obrażeń.

urząd MArszałkowski projekt

W wypadku poszkodowanych zostało czterech pasażerów w wieku od 17 do 21-lat. Wszyscy to mieszkańcy gminy Susiec. Kobieta lat 17 i mężczyzna lat 19 zostali zabrani z obrażeniami ciała do szpitala w Zamościu, Ich stan nie zagraża życiu.

Kolejne osoby tj. 18-latka i 21-letni mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala w Tomaszowie Lubelskim. Niestety 18-letnia kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła w szpitalu. Policja pod nadzorem prokuratury wyjaśnia wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

JK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.