- Reklama -

Trafili do szpitala

 

Policjanci wyjaśniają są okoliczności wypadku drogowego do którego doszło wczoraj wieczorem w Koloni Sokołówce. W wyniku zderzenia trzech samochodów osobowych marki Volkswagen w szpitalu pozostaje z obrażeniami ciała 56-letnia pasażerka jednego z pojazdów.

W niedzielę, 3 grudnia, około godziny 18:30 policjanci zostali skierowani do miejscowości Kolonia Sokołówka. Doszło tam do zdarzenia trzech pojazdów. Wstępne ustalenia policji wskazują na to, że 61-latek z Biłgoraja kierując VW Passatem na łuku zaśnieżonej jezdni stracił panowanie nad pojazdem. Zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z prawidłowo jadącym VW Polo. Kierowała nim 25-latka z Biłgoraja a Następnie w pojazdy uderzył VW Passatem, którym kierowała 23-latka z gminy Goraj.

  Wszyscy kierowcy byli trzeźwi. W wyniku zdarzenia do szpitala została przewieziona kierująca VW Polo, 61-latek z VW Passata i jego 56-letnia pasażerka. W szpitalu pozostała z obrażeniami ciała 56-latka. Pozostali opuścili szpital. Obecnie trwa ustalanie przyczyn i okoliczności wypadku. Apelujemy do kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.