- Reklama -

- Reklama -

Trafił do szpitala

4 kwietnia w Aleksandrowie doszło do wypadku. Młody mężczyzna został przetransportowany do szpitala po tym, jak przewrócił się, jadąc motocyklem.

- Reklama -

Dla 20-letniego mieszkańca gminy Aleksandrów źle skończyła się niedzielna wyprawa motocyklem. Młody kierowca z obrażeniami ciała trafił do szpitala po tym, jak jego pojazd przewrócił się. Jak informuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju, mężczyzna jeździł motocyklem typu cross po okolicznych pagórkach, poza drogą publiczną.

Policja informację o zdarzeniu otrzymała w niedzielę 4 kwietnia około godziny 17. Miało ono miejsce w okolicach Aleksandrowa.

- Reklama -

Fot. domena publiczna

- Reklama -

8 Komentarze
 1. Dorota mówi

  Każdy sie pyta po co była policja a nikt sie nie pyta po co było pogotowie i co mu sie stało Świat jest piękny tylko ludzie BARACHLO stuknjj sie troch w łeb!

 2. Vjxjcc mówi

  Policja się zajmie ? Nawet jak przyjedzie to nikogo nie złapie przeciez oni umią jeździć a nie tak jak policjanci

 3. Dawid mówi

  Ciekawe czy jak by się tak „wziąć” za autora komentarza i sprawdzić go na każdym kroku, czy jest takim przykładnym obywatelem i przestrzega prawa?

 4. mieszkaniec mówi

  Mieszkaniec mówi. Ja nie mam nic przeciwko temu by jeździli, by byli aktywni, tylko niech nie jeżdżą po lasach. Co się tyczy ubezpieczenia , to nawet jeśli przejeżdżają drogę publiczna to powinni mieć ubezpieczenie, a jeśli nie mają ubezpieczenia to do miejsca jazd motocykl powinien być przewożony na lawecie. Może powinna sie na ten temat wypowiedzieć policja, temat dla redakcji. Aktywność jak najbardziej, ale nie kosztem innych. Ktoś idzie do lasu pospacerować, a obok słychać ryki motorów, nie tędy droga.

 5. Mieszkaniec niech nie dramatyzuje mówi

  Ja wiem, że wy byście wszystkich najchętniej w domu pozamykali, ale Ci ludzie przynajmniej posiadają jakieś pasje i starają się korzystać z życia. Zazwyczaj można się z nimi dogadać, to są normalni ludzie 😉
  Polecam otworzyć się trochę na świat i przestać być ponurym człowiekiem, który interesuje się czy ktoś ma ubezpieczenie na swój motor, (który nie uczestniczy w ruchu drogowym) czy nie. Pozdrawiam.

  1. Anonim mówi

   Dziękuję 🙂

 6. mieszkaniec mówi

  Zarówno Policja jak i straż leśna powinna się wziąć za tym crosowców to jeżdżą po lasach jak szaleni i nie zważają na innych. Takie ulubione przez nich miejsce to tereny między Tereszpolem, a Szozdami wzdłuż torów. Przecież te motory nie są porejestrowane, nie ubezpieczone. Czy ten kaskader z Aleksandrowa miał ubezpieczenie?

  1. XYZ mówi

   Ciekawe czy Mieszkaniec jest takim przykładnym obywatelem i przestrzega tak prawa? Bo co gdy tak „wziąć” się za niego, czy też byłby taki cwany?

Zostaw odpowiedź