Moto Tech

- Reklama -

Tradycji stało się zadość

 Relacja z wycieczki uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Biłgoraju

"Gdyż tradycją w naszej szkole są organizowane od kilkunastu lat wycieczki do teatru dla naszych uczniów. W tym roku nie mogło się stać inaczej – 5 października odwiedziliśmy po raz drugi Teatr im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Uczniowie mogli obejrzeć przedstawienie pt. "Przygody Koziołka Matołka", które bardzo im się spodobało. Brali aktywny udział w jego oglądaniu, klaskali, śmiali się, a nawet… prowadzili dialog z głównym bohaterem i podpowiadali mu, gdzie trafił w swojej podróży po świecie szukając Pacanowa. Koziołek odwiedził wiele miejsc na mapie świata – Chiny, Nowy Jork, Warszawę, a był nawet i na Księżycu – żeby w końcu dojechać do Pacanowa, gdzie podkuwają kozy. Przeżył wiele śmiesznych, ale i niebezpiecznych przygód – tj. spotkanie z piratami, którzy go uwięzili i ….,ale wszystko zakończyło się dobrze.

Uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Biłgoraju mogli podziwiać wspaniałą grę aktorska, obcować na żywo ze sztuką, kulturą, być w prawdziwym Teatrze, którego wspaniałe korytarze, ozdobione dziełami sztuki, zdjęciami, ozdobnymi żyrandolami, już od wejścia zapraszały do wspaniałej przygody.

- Reklama -

Wszyscy przeżyliśmy tą przygodę i za rok mamy nadzieję na kolejną.

Wycieczki do teatru zyskały wielu sponsorów, ludzi o wielkim sercu, którzy zawsze chętnie nas wspierają w tego typu przedsięwzięciach. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy – Wójt Gminy Biłgoraj, Prezes Banku Spółdzielczego w Biłgoraju, Nadleśnictwo Biłgoraj, Firma "Ambra""

ZSS

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.