- Reklama -

- Reklama -

Tour De Pologne Women 2024 jedzie na Ziemię Biłorajską. Będą utrudnienia

To ważna informacja dla kierowców i mieszkańców w związku z wyścigiem kolarskim „2. Tour De Pologne Women 2024”. Z utrudnieniami muszą się liczyć mieszkańcy gmin Frampol, Goraj, Turobin.

- Reklama -

2. Tour De Pologne Women 2024  będzie  przejeżdżać przez powiat biłgorajski w najbliższą sobotę 29 czerwca. Kolarki biorące udział w wyścigu  wjadą na teren powiatu biłgorajskiego od strony powiatu zamojskiego. W związku z tym wystąpią zmiany w organizacji ruchu oraz utrudnienia w gminach Frampol, Goraj, Turobin.

-W związku z wyścigiem „2. Tour De Pologne Women 2024” w sobotę 29 czerwca czasowo zamknięte będą ulice, którymi przebiega trasa wyścigu – przekazuje biłgorajska policja

 

urząd MArszałkowski projekt

I wylicza którędy przejedzie rajd:

 

 

Peleton w godzinach 13:30 – 14:30 będzie przejeżdżał przez następujące miejscowości: Chłopków, Komodzianka, Teodorówka, Albinów, Hosznia Abramowska, Hosznia Ordynacka, Gilów, Gródki, główne skrzyżowanie Gródki i Huta Turobińska, Huta Turobińska, Tokary. Następnie kolarki wjadą na teren powiatu janowskiego w kierunku miejscowości Otrocz.

 

 

-Apelujemy do kierowców o taką organizację wyjazdów, aby przez miejsca wyznaczone do wyścigu przejeżdżać przed, bądź po planowanym czasie zamknięcia drogi. W trakcie wyścigu i zamknięcia tras poszczególnych jego etapów zalecamy objazdy. Apelujemy także o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń policjantów i innych osób wyznaczonych do zabezpieczenia wyścigu. Apelujemy również do rodziców i opiekunów o pilnowanie dzieci i zwierząt przekazuje aspirant Joanna Klimek

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.