- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

TOPAZ Jubiler otwiera nowy salon. Do wygrania bony!

7 maja w budynku Stary Bank przy ul. Kościuszki 75 w Biłgoraju będzie miało miejsce otwarcie nowego salonu jubilerskiego TOPAZ. Z tej okazji dla swoich klientów firma przygotowała duże rabaty oraz konkurs. Dodatkowo osoby, które spełnią warunki mogą wygrać nagrody.

- Reklama -

W nowym salonie znajdziemy szeroki wybór biżuterii złotej, srebrnej, stalowej i zegarków znanych marek. To idealne miejsce na zakup prezentu z okazji Pierwszej Komunii Świętej (dewocjonalia) lub z okazji chrztu. Jest to również doskonałe miejsce, aby wybrać pierścionek zaręczynowy oraz obrączki ślubne. Zakupy można również zrobić on-line za pomocą strony internetowej: www.zegart.pl

Od 7 do 14 maja wszyscy, którzy zdecydują się zrobić zakupy w nowo otwartym salonie (przy ul. Kościuszki 75 w Biłgoraju) otrzymają rabat w wysokości 20%. Nowy salonu jubilerski TOPAZ otwarty będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17 oraz w soboty od godz. 9 do 14. Zapraszamy!

UWAGA KONKURS! 

- Reklama -

TOPAZ Jubiler ogłasza także konkurs dla Czytelników NOWej Gazety Biłgorajskiej. Do wygrania są 2 bony (dla dwóch osób). Każdy o wartości 200 zł.

Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić trzy kroki:
1. Polubić fanpage TOPAZ Jubiler (kliknij tutaj),
2. Udostępnić post (kliknij tutaj) z tym artykułem u siebie na Facebooku,
3. Zostawić komentarz „Nowy TOPAZ” (pod postem tutaj).

Wyłonienie zwycięzcy odbędzie się w sobotę 14 maja, a wyniki opublikowane zostaną na stronach Facebook NOWej Gazety Biłgorajskiej oraz TOPAZ Jubiler. Życzymy powodzenia!

     

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.