- Reklama -

- Reklama -

Grabczuk

TOP 5 stron, na których spotkasz anglojęzycznego rozmówcę

Artykuł sponsorowany

- Reklama -

Chcesz skutecznie podszkolić się w języku angielskim? W takim razie nie obawiaj się nawiązania kontaktu z anglojęzycznymi rozmówcami! Prowadzenia konwersacji z native speakerami i zaawansowanymi użytkownikami języka pozwoli Ci nauczyć się nowych słów i wyrażeń, a także ćwiczyć płynność i wymowę. Istnieją liczne strony do rozmowy po angielsku, gdzie można spotkać anglojęzycznych użytkowników. Poniższy artykuł przybliża 5 najlepszych z nich.

BUKI

mr-1000x200px

Sposobów na rozmowę z osobami anglojęzycznymi jest mnóstwo, ale nie wszystkie gwarantują tak rewelacyjne efekty, jak BUKI. Jest to platforma internetowa, na której swoje usługi ogłaszają wyspecjalizowani nauczyciele z dużym doświadczeniem. Możesz skontaktować się z native speakerami, aby umówić się na wysokiej jakości korepetycje indywidualne.
Tego typu opcja jest świetnym wyborem dla każdego, kto chce skutecznie poprawić swój zasób słów oraz wymowę. Lekcje z ekspertami zapewniają bowiem możliwość dostosowania poziomu nauczania do indywidualnych potrzeb ucznia. Zajęcia te odbywać się mogą zarówno stacjonarnie, jak i również przy pomocy platformy internetowej.
Wybierz BUKI, jeżeli chcesz nie tylko poćwiczyć rozmówki, ale przy okazji rozwijać pozostałe umiejętności językowe. Angielski z native speakerami to jedna z najlepszych sugestii, jaką można przedłożyć uczącym się w Polsce.

Conversation Exchange

Jeśli szukasz platformy, która buduje internetową społeczność w celach wymiany językowej, portal Conversation Exchange jest dla Ciebie. Na tej stronie znaleźć można użytkowników, z którymi da się nawiązać kontakt w języku angielskim. Portal pozwala na wymianę językową w formie pisemnej (pen-pals) lub głosowej.
Korespondencję z native speakerami języka angielskiego można prowadzić przy pomocy kilku wygodnych narzędzi. Należą do nich aplikacje Skype, Hangouts i ChitChat. Co więcej, Conversation Exchange posiada również własną apkę do kontaktów językowych.
Poza możliwością ćwiczenia rozmówek portal udostępnia użytkownikom także szeroki dostęp do innych materiałów edukacyjnych. Języka angielskiego można się tu uczyć między innymi przy pomocy dowcipów. Pomimo retro designu strony, jest to całkiem ciekawy projekt dla uczniów.

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

HelloTalk

Bezpośrednio ze strony internetowej HelloTalk można pobrać aplikację mobilną tego ciekawego projektu językowego. Wykorzystuje on rozwiązania znane i lubiane przez użytkowników mediów społecznościowych. Można zatem powiedzieć, że aplikacja ta jest formą social media.
Zamiast marnować czas na głupie filmiki i zdjęcia kotków, przy pomocy HelloTalk można nauczyć się języka angielskiego oraz ponad 150 innych języków. Apka pozwala użytkownikom na tworzenie czatów tekstowych i głosowych. Można także dzielić się swoimi doświadczeniami w postaci postów na koncie społecznościowym.
Oprogramowanie skupia się na umożliwianiu praktyki rozmów z native speakerami. Jest to ciekawe uzupełnienie lekcji i korepetycji, ponieważ konwersacje w aplikacji można prowadzić w wolnych chwilach.

Meetup

Portal i aplikacja Meetup nie są ukierunkowane wyłącznie na naukę języków obcych. Za pomocą tej platformy użytkownicy mogą wyszukiwać nowe znajomości i brać udział w ciekawych wydarzeniach. Przy okazji da się poznawać nowych ludzi, w tym także native speakerów angielskiego.
Podróże, społeczności, hobby, sport, zdrowie, technologie, kultura, gry – oferta kategorii spotkań Meetup jest naprawdę zróżnicowana. Wystarczy wyszukać interesujące Cię wydarzenie i sprawdzić, czy biorą w nim udział również obcokrajowcy. To świetna okazja, aby łączyć przyjemne z pożytecznym!
Warto dodać, że Meetup jest platformą międzynarodową. Jeśli zatem chodzi o strony do rozmowy po angielsku, portal ten może okazać się strzałem w dziesiątkę również podczas zagranicznych podróży.

Italki

Na koniec należy wspomnieć także o serwisie Italki, który jest jedną z najpopularniejszych platform językowych. Portal ten pozwala nawiązać kontakt z obcokrajowcami, którzy udzielają korepetycji przy pomocy natywnej aplikacji projektu.
Co ciekawe, możesz oferować innym konwersacje po polsku, podczas gdy samodzielnie skorzystasz z rozmówek w języku angielskim. Korepetycje video przeprowadzać można zarówno indywidualnie, jak i też w grupach. Dla każdego coś miłego!
Wybierz odpowiedniego native speakera dla siebie, a następnie nawiąż kontakt i ucz się angielskiego online. Italki zapewnia szeroki dostęp do korepetytorów z całego świata, więc każdy uczeń powinien znaleźć tutaj ciekawe rozwiązania dla siebie. Powodzenia!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.