- Reklama -

- Reklama -

TOK zaprasza kobiety do konkursu

„Kobieta w sztuce” to nazwa konkursu dla młodszych oraz dorosłych kobiet, który z okazji ich święta przygotował dla nich Tarnogrodzki Ośrodek Kultury. Szczegóły konkursu poniżej.

Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet mamy propozycję zabawy dla młodszych i starszych. Wystarczy wybrać obraz przedstawiający kobietę (rzeczywistą, fikcyjną, fantastyczną, mityczną, z literatury, historii…), odtworzyć go, występując w roli głównej i zrobić zdjęcie lub znaleźć kogoś podobnego do kobiety z obrazu, ucharakteryzować, zrobić jej zdjęcie oraz przesłać je do nas wraz z odtwarzanym dziełem: tok.tarnogrod@wp.pl – wyjaśniają  organizatorzy konkursu.

Może to być wierne odtworzenie obrazu lub unowocześniona jego wersja. Tarnogrodzki Ośrodek Kultury  zaprasza do zabawy. Najlepsze trzy prace otrzymają nagrody. Termin do nadesłania pracy mija 5 marca.

- Reklama -

W linku na stronie Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury na Facebooku umieszczona została karta uczestnika wraz z oświadczeniem RODO, które należy wypełnić oraz  podpisać i wysłać wraz ze zdjęciem konkursowym. Można również pobrać bezpośrednio klikając tutaj. Zapraszamy do zabawy!

Red. 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.