- Reklama -

TOK do remontu

Władze Tarnogrodu ogłosiły już przetarg na remont Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu „Rewitalizacja w Gminie Tarnogród”

Największym zadaniem realizowanym w bieżącym roku w gminie Tarnogród będzie rewitalizacja Tarnogrodu. W ramach przedsięwzięcia planowany jest remont budynku Tarnogrodzkiego Ośrodka Kultury, aranżacja sali widowiskowej z akustyką wnętrza, zakup wyposażenia oraz remont poddasza, a także konstrukcji dachu na potrzeby centrali wentylacyjnej oraz montaż instalacji solarnej.

Ponadto projekt zakłada renowację i digitalizację zbiorów Regionalnej Izby Pamięci, mieszczącej się w budynku synagogi, wraz z remontem elewacji budynku. W ramach inwestycji planowana jest również rewitalizacja parku miejskiego w Tarnogrodzie, budowa fontanny płytowej z wykorzystaniem skaczących strumieni wody z iluminacją, modernizacja nawierzchni ciągów pieszych i zagospodarowanie zieleni.

Inwestycja ma być zakończona do końca sierpnia 2020 roku.

Realizacja zadania potrwa dwa lata, a całkowity koszt zadania wyniesie ponad 8 milionów złotych.  Projekt będzie realizowany w latach 2019-2021

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Zenek mówi

    No wreszcie Tarnogród bedzie wygladał jak miasto. No może miasteczko. Ech powiedzmy ze miescina . Al e bedzie miał iluminacje ico tam jeszcze. Rondo juz ma. Ale jakby tak p[omyslec to moze lepiej jakby klepnac jakes małe obwodnice. Ruch coraz wiekszy jest Spaliny az truja na srodku miasta a tutaj piekny park i ludzie siedzacy na ławkach i wdychajacy te smrody i trucizne bo nie oszukujmy sie wdychamy juz trucizne tylko ze ona działa powoli . Wiec nie lepiej ruch wyrzucic za miasto niech sobie tam jada. Jak myslicie madrzy w Tarnogrodzie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.