To nie praca, to pasja!

Studio mieści się w Biłgoraju przy ul. T. Kościuszki 50A, na I piętrze, w samym centrum miasta. Z zewnątrz wygląda niepozornie, jednak kiedy wejdzie się do środka, od razu dostrzega się klimat tego miejsca. Na stopniach schodów, parapetach ustawione są zapachowe świece, piękne ozdoby. Na ten szczegół zwróci uwagę niejedna klientka.
– Praca, rozmowa z drugim człowiekiem zawsze sprawiała mi wielką satysfakcję, lubię pomagać innym, dzielić się tym, co wiem. Tworzyć projekty, wydarzenia, które mogą przyczynić się do rozwoju, zmiany osoby. Dlatego Studio Figura to miejsce, które uwielbiam, w którym mogę się realizować. Uwielbiam każdą z pań, która do nas trafia, każda jest niesamowita i niepowtarzalna. Widząc, jak pięknie zmieniają swoje ciała, polepszają swoją samoocenę, pewność siebie czy zdrowie – aż łza się w oku kręci. Ja to obserwuję codziennie i codziennie przekonuję się o słuszności podjętej decyzja 2 lata temu – wyjaśnia Kasia Kidaj.
– O istnieniu Studio Figura dowiedziałam się przez przypadek, gdyż takie Studio powstało w mieście, z którego pochodzę. Później oczywiście przeszukałam Internet oraz wykonałam pierwszy telefon do Centrali Studio Figura w Poznaniu. Pojechałam do Niska zobaczyć na własne oczy takie Studio, rozmawiałam z właścicielką, ale najbardziej urzekły mnie opinie samych klientek, które akurat ćwiczyły. Uśmiech nie schodził im z twarzy, mówiły o wspaniałej atmosferze, o kameralnym kobiecym klimacie, o urządzeniach oraz oczywiście o wspaniałych rezultatach. Od tamtej chwili myśl o otworzeniu własnego Studia w moim sercu zapadła i w przeciągu kolejnych 3 miesięcy otworzyłam własne Studio Figura – opowiada właścicielka
Początki nie były łatwe. – Trzeba było znaleźć lokal, przystosować i wyremontować go. Stacje wnosiliśmy przez wąską klatkę i do końca nie było wiadomo, czy swan shaper przejdzie przez drzwi, bo wymiary urządzenia i światła drzwi były identyczne – mówi z uśmiechem. – Pomimo podjętego ryzyka jestem przekonana o tym, że było warto. Ogromnie cieszę się, że takie miejsce powstało, to biznes, w który trzeba włożyć całe swoje serce – mówi Kasia. – Dzięki temu mogłam poznać wiele wspaniałych osób, kobiet, podjąć różne inicjatywy w Studio oraz naszym mieście, np. współorganizacja z BCK Biłgorajskiego Kina na Obcasie, które cieszą się ogromną popularnością – dodaje.
Czym zajmuje się Studio Figura? – To profesjonalne studio modelowania sylwetki. Nie ma związku z siłownią. To miejsce typowo dla kobiet. Każda z pań jest traktowana indywidualnie. Zakładamy jej kartę, przeprowadzamy wywiad, rozmawiamy, pytamy o cel i na podstawie tego dobieramy odpowiedni program treningowo-zabiegowy – wyjaśnia pani Kasia.
Każda klientka otrzymuje gratis szczegółowy plan dietetyczny oraz rozpoczyna swoją przygodę z odchudzaniem od oczyszczania organizmu. – Produkty, które mamy, są w 100 proc. naturalne – mówi Kasia Kidaj. Profesjonalna linia kosmetyków produkowanych przez specjalistyczne laboratorium sygnowane jest logo Studio Figura.
Do wyboru jest kilka stacji:
swan shaper (orbitrek skrętny obudowany lampami kolagenowymi na podczerwień),
vacu shaper (urządzenie na podciśnienie, to tzw. pogromca cellulitu, panie ćwiczą na bieżni, ale zamknięte są w kapsule na podciśnienie),
elektrostymulacja (modeluje całą sylwetkę; wyszczupla i wzmacnia mięśnie głębokie, mięśnia brzucha, ud i pośladków),
roll shapery (masaż limfatyczny całego ciała, pięknie modeluje sylwetkę, wyszczupla, usuwa cellulit wodny, opuchlizna schodzi z całego ciała).
Ponadto istnieje możliwość skorzystania z indywidualnych treningów personalnych, podczas których trener opracowuje indywidualny plan ćwiczeń i pilnuje, aby każde ćwiczenie było poprawnie wykonane. – Jeśli panie są systematyczne, zaczynają racjonalnie się odżywiać i piją dużo wody, rezultaty są spektakularne. Do tej pory nasze panie zrzuciły ponad 1079 kg. Podczas treningu kładziemy duży nacisk nie tylko na zrzucenie wagi, ale również wygląd skóry – podkreśla pani Kasia. Można skorzystać również z sauny na podczerwień. Jest też pomieszczenie relaksacyjne, w którym wykonywane są zabiegi limfodrenażu i elektrostymulacji. Mamy również strefę medycyny estetycznej, gdzie nasz kosmetolog wykonuje zabiegi wyszczuplające na całe ciało (liposukcja kawitacyjna czy endermologia FR i IR) oraz modelujące owal twarzy.
Klientki wydadzą tu średnio od 80 zł do ok. 400 zł na miesięczny karnet w przypadku stacji (plan żywieniowy jest gratis) oraz od 49 zł do ok. 89 zł, gdy zdecydują się skorzystać z pojedynczych zabiegów medycyny estetycznej. Ceny są różne, bo każdy program dobierany jest indywidualnie do pań.
Obecnie w Studio Figura w Biłgoraju pracują cztery osoby, dodatkowo jedna osoba jest na stażu. Sylwia Odrzywolska to manager SF, doradca żywieniowy, Aneta Paszko – dietetyk, Diana Małysza – kosmetolog, Carmen Wrotkowska – trener personalny, doradca żywieniowy oraz Natalia Małyszek – dietetyk, trener personalny. Wszyscy zatrudnieni są w ramach umowy o pracę. – Jeśli ktoś chciałby pracować w Studio Figura, to zwracałam uwagę nie tylko na to, co jest w CV, czyli umiejętności i doświadczenie, ale również na to, co kandydatka powie podczas rozmowy. To jest praca, w której trzeba być niezwykle otwartym i mieć charakter psychologa. Muszę przyznać, że teraz mam bardzo dobry team i zawsze podkreślam, że to również dzięki mojemu zgranemu zespołowi i jego wsparciu stworzyłam to wyjątkowe miejsce w Biłgoraju. Bardzo to doceniam – podkreśla pani Kasia. Zarówno właścicielka, jak i jej pracownice przynajmniej raz w roku biorą udział w szkoleniu.
26 października (czwartek) Studio Figura obchodziło 2. urodziny. Tego dnia wszystkie chętne panie będą mogły skorzystać z darmowych treningów w godz. 9.00 – 17.00.
Wystarczy umówić się telefoniczne lub osobiście na taki zabieg i przyjść z wyciętym BONEM na darmowy trening (dostępny w wersji papierowej gazety), a uroczysta GALA planowana jest na godz 18.00. Na Galę także należy zapisać się telefonicznie, osobiście lub przez FB (zaproszenia są dostępne w Studio Figura, będą wysyłane także elektronicznie).
Z tej okazji na klientki czeka wiele atrakcji i niespodzianek. Będzie również okazja wygrania miesięcznych karnetów do Studia czy innych bardzo cennych nagród ufundowanych przez lokalne firmy. Nie zabraknie też pysznych lekkich przekąsek, szampana, pięknych drinków, dietetycznego tortu, a także wystawców branży kobiecej. Oczywiście w tym dniu właścicielka również zapewnia promocje na karnety miesięczne, suplementy i kosmetyki.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.