- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

To najstarszy sklep w Biłgoraju?! Ponad pół wieku (foto)

Znacie najstarszy sklep w Biłgoraju? On dalej istnieje, a powstał w ... 1969 roku! Przetrwał konkurencję, przetrwał zmiany systemowe, przetrwał zakupy online i hipermarkety. Początki były w prywatnym domu, dziś pan Julian zaprasza na ul. Kościuszki: - Staram się wprowadzić takie rzeczy, których nie ma na w mieście - mówi nam właściciel.

- Reklama -

Wszystko wskazuje, że to najstarszy istniejący nadal sklep w całym Biłgoraju. Mieści się przy ulicy Kościuszki, a powstał w 1969 roku. Czyli to już 54 lata.

– Początki sklepu były w prywatnym domu, po dobudowaniu nowego skrzydła przeniesiono wszystko i od tamtej pory ciągle sprzedajemy w tym miejscu- opowiada pan Julian, właściciel sklepu.

- Reklama -

-Od początku zajmujemy się sprzedażą. To urządzenia AGD, porcelana, kryształy, wyroby polskich producentów lub oświetlenia do domu.Staram się wprowadzić takie rzeczy, których nie ma na w mieście. W czasie pandemii sklep był zamknięty, było mało ludzi, bo był strach, wszyscy bali się o swoje zdrowie – mówi pan Julian.

Jeśli znacie równie ciekawe miejsca, które wrosły w krajobraz powiatu biłgorajskiego napiszcie do nas: nowa@gazetabilgoraj.pl

 

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.